ובשפת אהבה נדבר

דן טימור, מומחה ליצירת זוגיות מאושרת לנשים, הגיע לדייט שני עם ורדה כדי לעזור לכן למצוא אהבה אמיתית • אז למה הוא ממליץ להפסיק לצאת לדייטים?


מי מאיתנו לא היה או עדיין נמצא במרדף אחר זוגיות מאושרת? זאת, אולי, מטרת העל של רוב האנשים בעולם - למצוא את האיש שיהיה שם בשבילנו ברגעי השמחה והעצב, בהצלחות ובכישלונות. לכן, ורדה רזיאל ז'קונט הזמינה לאולפן בפעם השנייה את דן טימור, מומחה בתחום, המסייע לבנות המין היפה ליצור זוגיות מאושרת.

טימור סימן את הבעיות העיקריות בדרך למציאת האחד, וניסה להסביר איך עוברים מכישלון לכישלון מבלי לאבד את ההתלהבות: "אני פוגש נשים שיוצאות לדייטים כדי לסמן וי. יש נשים שיוצאות ל־30 דייטים בחודש. אני ממליץ למי שרוצה למצוא זוגיות - להפסיק לצאת לדייטים. לפחות למשך חודש, תחזרו לעשות ספורט בזמן הזה או שתחדשו קשרים עם אנשים שאתם אוהבים".

עוד הוסיף: "מה שהכי חשוב זו האנרגיה שאנחנו מביאים לקשר. אם אנחנו מגיעים לדייט הראשון כשאנחנו עייפים ושליליים, אנחנו נשחזר את מה שהיה. כדי לעצור את המדרון התלול הזה אסור לתלות את האנרגיה שלנו באם נצליח בדייטים".

בהמשך שוחחו השניים על איך מתמודדים עם הלחץ למצוא אהבה? מה עושים אם מפחדים לצאת לדייטים? ומדוע ההודעות הקוליות והאימוג'ים מהווים מכשול ליצירת זוגיות בעידן הנוכחי?

רגע לפני שאתן מתארגנות לקראת הדייט הבא, עשו לעצמכן טובה והאזינו.

28/01/2020

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ורדה רזיאל ז'קונט
ורדה רזיאל ז'קונט  |  צילום: 103fm
Paris