אילה חסון

תאילנד על הכוונת של הקורונה?

אמיר כהן (רדיו 103fm), שנמצא בימים אלה בתאילנד, סיפר על החשש לקורונה ועל הפיגוע שהתרחש אתמול • "אנשים ברחובות לא שמים מסכות"


אמיר כהן (רדיו 103fm), ששוהה כעת בתיאלנד, שיתף את אילה חסון במתרחש במדינה לאחר פרוץ נגיף הקורונה ולרצח ההמוני שהתרחש בקניון סמוך לבנקוק. 

שלום אמיר כהן.
"שלום אילה. חבריי לעבודה כבר הזהירו אותי שלא תרשי להיכנס בדלת של הרדיו בשבועיים הקרובים".

אני? תראה איזה אנשים. אנחנו ממש מוקפים באנשים מסוכנים. הם אמרו שכשתחזור לארץ אתה תשהה בבית לאיזה שבועיים ואז תחזור לרדיו כדי שלא תדביק אותנו. יצאת לשם אחרי שפרצה המחלה?
"כן . הגעתי לכאן לפני ארבעה ימים. הישראלים כאן מאוד מקפידים לשים מסכות במטוס ובשדה התעופה. במקומות הומי אדם לא תראי זרים שמים מסכות. אנשים ברחובות לא מסתובבים עם זה".

כנראה זה לא חלחל לתודעה.
"דווקא הפחד די גדול כאן, אך אנשים מבינים שעד עכשיו התגלו רק ארבעה מקרים של קורונה. מדובר במדינה של כמעט 7 מיליון איש. אולי הם פשוט עושים את החישוב הפרופורציונלי הפשוט".

מה היה אתמול עם החייל שירה בקניון?
"מהצלבת מידע ברשתות תקשורת תאילנדית אני יודע לומר שהוא עזר למפקד שלו לרכוש נכס. המפקד שלו היה אמור להעביר לו עמלה ולא עשה זאת - אז הוא פשוט ירה בו. לאחר מכן, מתוך הנחה שהם, העשירים, דורכים על אנשים קטנים כמוהו, הוא כתב בפייסבוק שלו 'נראה אם האנשים האלה יכולים להשתמש בכסף שהם גונבים מאיתנו בגיהינום', והחליט לצאת למסע הרג כנקמה על הכסף שהפסיד".

ולא קיבלנו תשובה אם אפשר או אי אפשר להשתמש בכסף בגיהינום.
"עדיין לא".

מעשה נורא. סע בשלום וחזור בשלום.

עריכה: איתמר זיגלמן

09/02/2020

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


מגפת הקורונה
מגפת הקורונה  |  צילום: Ezra Acayan Getty
Paris