מועדון ארוחת הבוקר
עם שי גולדשטיין ולאה לב

"תודה לכם, אנחנו לא קיימים בלעדיכם"

חברי המועדון במילות פרידה שלא הותירו עין יבשה • לאה: "תודה על ההודעות המרגשות, ובעיקר תודה על הצחוק" • "שי: "זה לא הסוף, עוד ניפגש"


הדקות האחרונות של תוכנית הרדיו הנצחית במונחים מקומיים, 'מועדון ארוחת הבוקר', הפכו, באופן הגיוני, לרצף של מילות פרידה מרגשות. גם שי ולאה, שלרוב מנצחים עם כל סיטואציה עם שריון של הומור וסאטירה. הפעם זה לא עבד.

"זה רגע. 13 שנה אני פה עושה את הבוקר ואני מתרגש. בחיי. חשבתי שהקשיחות והציניות תנצח גם פה. היא לא", פתח שי את דבריו, "יש אנשים ששומעים אותי עוד משנת 1994, ואני רוצה להגיד למאזינים: אנשים לפעמים שוכחים שאנחנו לא קיימים בלעדיכם - לא רק שדרני רדיו, אלא כל אנשי הבידור והבמה. אם אין לנו קהל אנחנו לא קיימים".

"אני רוצה להגיד תודה לכל המאזינים שהולכים איתי הרבה שנים. תודה לכולכם על ההאזנה. אני אוהב כל אחד מכם באופן אישי. תודה לכל הצוות, ובעיקר למאירה פרץ היקרה, שאיתנו כבר 12 שנה. זה לא הסוף, מן הסתם, עוד ניפגש", סיכם שי.

היום האחרון בעבודה. לאה, שי ואורי גוטליב באולפן // צילום: יניב מורוזובסקי/103fm
היום האחרון בעבודה. לאה, שי ואורי גוטליב באולפן // צילום: יניב מורוזובסקי/103fm
 

לאה לב, שותפתו של שי להגשת הבוקר של 103fm, הוסיפה: "זו יותר החגיגה של שי, אבל בשבילי 3 וחצי שנים זה רוב החיים. מעבר לכל העובדים בתחנה, באמת תודה להנהלת הרדיו, שלקחה ילדה בת 21 ופתחה לה מיקרופון ל־10 שעות בשבוע - אתם חולי נפש בראש".

לאה הוסיפה תודה משלה לקהל המאזינים: "אני יודעת שזה לא קל להתרגל לשינויים - אבל עשיתם את זה ונשארתם. תודה על ההודעות המרגשות, ובעיקר תודה על הצחוק. תודה שהאזנתם".

להאזנה לתוכנית האחרונה במלואה לחצו כאן

אורי גוטליב, שמלווה את התוכנית שנים רבות, פנה לשניים: "אני חושב, שי, שאתה עושה רדיו אדיר. אתה אדיר. לאה, שיחקתם אותה בכל הבקרים האלה שאתם משמחים בהם אנשים. ימי חמישי תמיד היו כיפיים, אבל עכשיו אוכל לישון".

שי אביבי אמר: "שייקה, כיף לראות אותך מתרגש. אני רוצה לברך אתכם בדרך צלחה. כששמעתי על הורדת התוכנית אמרתי 'מזל טוב', כי ההגעה לשדות חדשים עוברת דרך סגירה של דלת קודמת. לחיי הלא נודע ולחיי מה שהגיע".

וגיל קופטש סיכם: "תודה רבה שהערתם אותי בבוקר, השכם, עם החלבנים. אוהב את כולכם".

תודה, גם מאיתנו.

 
עריכה: יניב מורוזובסקי

13/02/2020

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


לאה ושי, השידור האחרון
לאה ושי, השידור האחרון  |  צילום: ברק קיסר/103fm
Paris