103FM
103FM
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
ג'ודי שלום ניר מוזס

"גברים חושבים שאני גולדיגרית ומפחדים מזה"

אביבית בר זוהר על הטעויות שגברים ונשים עושים בדרך לאהבה: "שחיקה מובילה זוגות לבגוד אחד בשני" • סיפרה: "בתור מפורסמת, קשה למצוא זוגיות בארץ"


אהבה, פתאום היא מתפרצת: היום (ו') חל יום האהבה העולמי, וזאת הזדמנות מצוינת להבין מהן הטעויות שאנו עושים כחלק מן המסע למציאת המיועד. הדוגמנית אביבית בר זוהר, שמרצה בימים אלה בתחום הזוגיות, המוטיבציה והביטחון העצמי שוחחה עם ג'ודי שלום ניר מוזס על הכלים הנכונים לקשר בריא, והסבירה מה היא מחפשת בבן זוגה העתידי.

"קודם כל הרבה זוגות נמצאים שנים ביחד, שנים על גבי שנים, ומה שקורה הוא שבני הזוג הופכיםעבור השני למובנים מאליו. למה? כי יש שחיקה במערכת היחסים. זה קורה כי כל אחד נמצא בטריטוריה של השני, מתנהג כרגיל ולא מתאמץ למען השני. לא משקיעים במראה, בלבוש, לא מתאמנים בחדר הכושר, לא מחזרים, לא קונים מתנות, לא דואגים לעצמם, גם לפיזיות וגם למראה, כך גם כלפי הצד השני".

לפני השיחה עם בר זוהר, ג'ודי שוחחה עם שמעון דהן ששוהה בבידוד על ספינת הקורונה שעוגנת לחופי יפן, הוא הציע לאשתו נישואים אחרי 43 שנה במהלך הבידוד בספינה. ג'ודי שאלה את ארוסתו הטריה של דהן האם הוא אומר לך בשגרה שהוא אוהב אותה, והיא ענתה שלא. על כך הגיבה בר זוהר כי זהו מצב בעייתי, "השחיקה הזאת משעממת ולא מעניינת, זה מה שמוביל זוגות לבגוד אחד בשני. אני יכולה להגיד לך שנמצאים אצלי זוגות לפני גירושים ואני באמת עוזרת להם".

אביבית שיתפה משבר זוגי בו טיפלה, "הגיעה אליי בחורה שהגבר שלה לא קנה לה מתנה במשך 15 שנים. הוא לא קנה לה מתנות בכלל והיה אומר לה 'קחי 200 שקלים כל יום'. היא אמרה לי שהיא רוצה שהוא יקנה לה מתנה, והיא סיפרה שהוא גם לא היה אומר לה שהיא יפה. שאלתי אותה אם היא מבטיחה לעשות כל דבר שאגיד לה והיא ענתה בחיוב". לאחר שקיבלה את הסכמה חשפה בפניה את התוכנית, "אמרתי לה 'קודם כל תרשמי למכון כושר', למה? כדי שתצאי מהטריטוריה שלו. כשהוא חוזר הביתה מהעבודה את לא בבית מחכה לו עם אוכל, את במכון. הוא מתקשר ואת עונה לו שאת במכון ושתדברו אחרי זה. היא כביכול יוצאת מהטריטוריה שלו והדבר היחיד שהוא ירצה זה להחזיר אותה לטריטוריה שלו. מאותו רגע הוא התחיל להתקשר בלי סוף, התחיל לקנות לה מתנות, אחרי שבועיים אפילו קנה לשניהם כרטיס טיסה לפריז על דעת עצמו. היא אמרה לי שהחזרתי לה את האהבה לנישואים וזה כיף לשמוע את זה".

"אני רוצה שהגבר שלי יהיה טוב לב"

אמנם בר זוהר מרצה לזוגיות אך היא עצמה לא נמצאת כרגע בקשר זוגי, לטענתה היא הסיבה לכך. "אני בעייתית נורא. בתור מישהי מפורסמת זה נורא קשה למצוא זוגיות בארץ. באופן אישי מאוד קשה לי, לגברים שמתחילים איתי יש מראש משהו מובנה עליי, אביבית היא 'גולדיגרית', היא 'אוהבת כסף' וזה נורא מלחיץ אותם".

בהמשך השיחה שיתפה את גרסתה לגבר האידיאלי עבורה, "אני רוצה שהגבר שלי יהיה טוב לב. יצאתי לדייטים עם אנשים שלא יצאו טובי לב, בחנתי את זה עם הומלסים ברחוב שלא עזרו להם וכל מיני התנהגויות, פשוט עצרתי את הדייט והלכתי מהדייט. לא בא לי גבר שהוא לא טוב לב. אני רוצה מישהו מחו"ל שלא שופט אותי, שלא מכיר אותו. גבר שרוצה אישה טובה, ביתית, בשלנית, סקסית, כיפית ושיהיה פאן. זה מה שאני רוצה, זה מה שאני מחפשת".

אביבית שוהה בימים אלו בתאילנד ולמרות ההתראות על הסכנה מפני התפרצות הקורונה באזור היא שומרת על אופטימיות. "אני לא חוזרת לשום בידוד. אין פה שום דבר, יש אנשים מכל העולם, גרמניה, פריז, דובאי, אין אף אחד עם מסכות, כולם מתנהגים רגיל, יש בהלה עצומה בתקשורת שמפחידה את כל הישראלים אבל אין שום דבר", סיכמה.

עריכה: עופרי גליכמן

14/02/2020
הישארו מעודכנים

אביבית בר זוהר
אביבית בר זוהר  |  צילום: מתוך אינסטגרם