סיון כהן

לצאת לדייט ולהישאר בבית?

מומחית הדייטים אודליה יקיר המליצה על דייטים באפליקציית 'זום': "זה מונע מפחי נפש בדייט עצמו; ולא צריך לעלות על עקבים" • פייר, אנחנו לקחנו


נגיף קורונה שינה את שגרת החיים בכול רחבי העולם מאז פרץ לראשונה בסין, בסוף שנת 2019. כיום, לא רק שיעורים מקוונים ופגישות עסקיות מתבצעים באפליקציית 'זום' אלא גם דייטים, אך האם זה מומלץ? המומחית לדייטים אודליה יקיר, ומחברת הספר עד החתונה זה יעזור, שוחחה עם גדעון אוקו ב-103fm על השפעת הקורונה על עולם הדייטים.

אודליה יקיר הביעה את דעתה על השינויים שחלו בעולם הדייטים בעקבות מגפת הקורונה, ביניהם מגמת הדייטים ב'זום'. "אני חושבת לא רק שזה הגיוני, זה סופר יעיל, זה ממש אפקטיבי ולדעתי גם חלק גדול מהאנשים הולכים להמשיך עם זה גם אחרי שיפתחו בתי קפה ומסעדות ויהיה אפשר לחזור לדייטים 'פייס טו פייס'", אמרה. "אני חושבת כמו שהרבה אנשי עסקים גילו שהרבה טיסות לחו"ל היה ניתן למנוע ולעשות אותן ב'זום', אז גם אני חושבת שהרבה אנשים יאמצו את כל הנושא של דייט ב'זום' כדייט מקדים לפגישה פנים מול פנים", הוסיפה.

המומחית לדייטים הסבירה כי למעשה הדייט ב'זום' פותר הרבה מאוד בעיות. למשל, כשנפגשים ואין תיאום ציפיות, האדם מולך זה לא מי שחשבת שתראה, לא במראה בגלל שהתמונות באתרי היכרויות ופייסבוק לא הכי עדכניות, אז אני אומרת שזה חדר הכנה לדייט עצמו. זה מונע מפחי נפש בדייט עצמו, במקום שיחת טלפון עושים את הדייט ב'זום', אפשר לראות את ה'ווייב', האנרגיה, המראה וזה יכול להוריד את מפלס האכזבות בדייט פנים מול פנים. זה חסכוני, לא צריך לשלם על הדייט ואפשר להתאפר אבל לא חייבים לעלות על עקבים".

וטיפ לסיום: אני מדברת על הומור ככלי ששובר את הקרח ומקליל את הסיטואציה. אם זה בזום תמיד אפשר לצחוק על זה. פשוט להתחיל עם הצד השני בעזרת הומור כדי לקבל תגובות הרבה יותר מגניבות. להיות מצחיק תמיד".

עריכה: עופרי גליכמן

07/05/2020

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


יצאנו לדייט
יצאנו לדייט  |  צילום אילוסטרציה: Ingram Images
Paris