ינון מגל ובן כספית

"הכי גרוע זה נפתלי בנט"

בפתח השעה השנייה התייחסו בן וינון לראיה נוספת שהתגלתה אתמול (א') במשפט נתניהו • ובהמשך דרג ינון מי מהימין הוא הרקדן הכי טוב


בפתח השעה השנייה התייחסו בן כספית וינון מגל לסעיפים בנאום ראש הממשלה בפתח המשפט, על הבקשה לשידור ועל ההתייחסות למסמך שלא נחשף בפרשה. בן: "על מדרגות בית המשפט הוא מודיע שהולכים לשדר את המשפט, זה צריך לבוא בפרוצדורה, עורכי דינו של נתניהו מעולם לא ביקשו לשדר אותו בשידור חי, זאת ועוד הוא יודע שגלובס ביקשו. כשהוא בא ואומר את זה על המדרגות זה פיקציה", אמר בן והמשיך, "המסמך שהוא ביקש לחשוף זהו מסמך של משרד המשפטים של לפני שהתחילה החקירה, הוא גלוי ויש אותו אין בעיה להשיג אותו הוא פשוט הוא לא רלוונטי כי הוא מלפני החקירה". על תרגיל החקירה שעשו לניר חפץ אמר: "כאילו לא עושים על כל עד מדינה תרגילים שכאלה, ככה עובדת המשטרה. היועץ לא ידע מזה והוא בודק את זה, המשטרה כל הזמן עושה פאולים, אני אומר את זה להראות שלא הייתה לתרגיל השפעה על כך שהפך לעד המדינה", ינון הגיב ואמר, "איימו על שלמות משפחתו והייתה לזה אפס השפעה? אני אפילו לא קונה את זה", בן הגיב ואמר, "כדי שיוכיחו שהשפיעו עליו בתרגיל פסול, צריך להוכיח שהתרגיל הפסול השפיע עליו". 

בהמשך התייחסו לריקוד של ינון עם שמעון ריקלין, בן תהה: "מה זה הוכיח? מה התהליך הכימי במוח שגורם לאנשים מבוגרים לפתוח בריקודים כשראש הממשלה מובא למשפט", ינון הגיב ואמר: "השיר הזה טוב, הייתה שם אוירת הפנינג כזאת, אנחנו אוהבים לרקוד, הייתה אש באוויר ואנחנו בסבבה ורוקדים, אם תשאל אותי לעומק של הדבר, מיום אסוני זה הפך ליום ששוני, אנחנו הולכים עם ראש מורם, לא הרגשתי שאני מייצג מישהו", לסיוםן מגל סימן מי בעיניו הם הרקדנים הטובים במחנה הימין.

25/05/2020

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ינון מגל ובן כספית
ינון מגל ובן כספית  |  צילום: 103fm
Paris