ינון מגל ובן כספית

כיצד משבר הקורונה השפיע על עולם הפלילים?

גלעד שלמור ודורון הרמן חוזרים להגיש את 'הפליליסטים' הערב ב־103fm, סיפרו על החזרה לשידור ועל היריבות ביניהם: "המתח מתדלק את הדינמיקה למאזין"


כתבי הפלילים גלעד שלמור ('חדשות 12'), ודורון הרמן ('חדשות 13'), יחזרו לעמדת המיקרופון הערב (ד') ב־22:00 ויגישו את 'הפליליסטים' כאן ב־103fm. שלמור: "אחרי תקופה לא מבוטלת של התייבשות על הספסל אנחנו חוזרים לשדר את התוכנית עם דורון עימיתי ויריבי. נחזור וניתן את חדשות הפלילים המעודכנות והמעניינות ביותר". הרמן הוסיף ואמר: "התקופה הזו שאי אפשר היה לצאת לחו"ל משנה בצורה מאוד מעניינת את מפת הפשיעה באופן הזה שכל ההעברות וכל האופרציה של הארגונים הגדולים שפועלים בחו"ל הכל נתקע וזה משנה מאוד את המצב, למי שמפעיל כל מיני קזינו בחו"ל ומי שנמצא בחו"ל ולא יכול לחזור לארץ, זה משהו שגם העבריינים לא צפו אותו, רק ששם זה משפיע אחרת, אנחנו גם ניגע בזה".

על היריבות בין השניים בתור מתחרים ועל המתח שנוצר כשאחד מביא סקופ ועדיין והשני צריך לשדר איתו, שלמור הגיב: "זה מבאס, אבל זה מייצר מתח בריא, אפשר להתווכח על המילה בריא כשיושבים באולפן אחרי אירועים אבל המתח הזה מתדלק דינמיקה שיכולה להיות מעניינת למאזין". 

01/07/2020
הישארו מעודכנים

דורון הרמן וגלעד שלמור, חוזרים הערב
דורון הרמן וגלעד שלמור, חוזרים הערב  |  צילום: 103fm