איפה הכסף
עם ענת דוידוב

יונתן היילו מובא למנוחות

ענת דוידוב הקדישה לו את הטור האישי: "זה מה שקורה כשהמדינה מזניחה את האזרחים המוחלשים שלה. זה מה שקורה כשההפקרות חוגגת פה בלי תקציב"


ענת דוידוב הקדישה את הטור האישי ליונתן היילו שנמצא ללא רוח חיים, "ליונתן היילו זה כבר לא יעזור. יונתן היילו מת, ככל הניראה שם קץ לחייו. היילו שידר סימני מצוקה, אבל לא היה מי שיקשיב לו. למה שלמישהו במדינת ישראל עדייו מתוך סנטימנטים לעברה נקראת 'מדינת רווחה', יהיה איכפת מבחור קשה יום, ועוד בן העדה האתיופית? הרי האתיופי הזה הרג את התוקף שלו, את זה שאנס אותו והתעלל בו? לא שלנערים אחרים בבתי סוהר מתייחסים יותר טוב".

"תקשיבו ל מה שאומר ח"כ משה ארבל מש"ס, הבוקר ב- 103fm, לפני שבועיים סיפר היילו לידיעות אחרונות על המצוקה שלו 'הייתי רוצה עוד הזדמנות שיקום. הייתי רוצה מסגרת שאנשים יתנו לי לעבוד ולתפקד בה', יונתן היילו ריצה שמונה שנות מאסר לאחר שהרג את התוקף שלו, עונשו קוצר בעקבות מאבק ציבורי. שמונה חודשים בחוץ הספיקו כדי שיסתבך שוב, יהרוס לשכן שלו את החדר, ינפץ עליו בקבוק ובחזרה לכלא. ליונתן זה כבר לא יעזור".

"בסוף, זה מה שקורה כשהמדינה מזניחה את האזרחים המוחלשים שלה. זה מה שקורה כשההפקרות חוגגת פה כבר שנה שניה בלי תקציב, זה מה שקורה כשהכל כאילו נוצץ פה אבל מתחת לפני השטח יש אנשים שקופים שעם טיפת מאמץ והשקעה יכלו להיות אזרחים שווים".

"הכי קל לוותר. אבל עדיין לא מאוחר".

01/12/2020

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ענת דוידוב בטור אישי
ענת דוידוב בטור אישי  |  צילומים: 103fm, Ingram Image
Paris