רון קופמן ואריה אלדד

"אני שוקלת לרוץ לבחירות אם אמצא מסגרת מעניינת"

ג'ודי שלום ניר מוזס הביעה את דעתה על הצעידה לבחירות רביעיות, והודיעה חגיגית - ישנו סיכוי סביר שתראו אותה ברשימת המנדטים


כמדי יום שישי, שוחחה ג'ודי שלום ניר מוזס עם ניסים משעל בסיום התוכנית, וסיפרה על מה שהיה שעל לבה במהלך השבוע האחרון. היא הביעה את דעתה על השינויים במערכת הפוליטית, על המפלגות החדשות שקמות ועל המפלגות המוכרות שמתרסקות. כמו כן, היא חשפה כי ברצונה לרוץ בבחירות הקרובות לכנסת אך בינתיים לא מצאה את המסגרת המתאימה עבורה.

הבוקר פרסם ניסים משעל את תוצאות הסקר של 'מעריב' לפיהן מפלגת כחול לבן שהיוותה במערכת הבחירות האחרונה איום ממשי על שלטונו של נתניהו, והעומד בראשה נבחר לרה"מ החליפי – לא עוברת את אחוז החסימה. ג'ודי שלום ניר מוזס הביעה את דעתה בנושא: "אומרים שהוא לא פוליטיקאי, אני חושבת שהבעיה של גנץ הייתה שהוא חשב שגם לביבי יש נקודות טובות, וכנראה באופן האישי בפוליטיקה אין לו. אולי לא לכל אחד יש נקודות טובות, ממש עשה לו 'כיפה אדומה' בצורה הכי זוועתית שיש".

בהמשך, התייחסה למפלגת הישראלים בראשות רון חולדאי' ואמרה: "כל הזמן משתמשים במשפט הזה שמאל וימין, אני לא מדברת על שמאל וימין, אני רוצה לראות מי יעשה לטובת האזרחים כמה שיותר. הסיפור הזה של רון חולדאי, אני חושבת שהוא אדם שהיה ראש עיר ועדיין ראש עיר, אדם שבאמת בלי יותר מדי דאווינים ובלי גינוני מלכות, מסתובב בעיר ומשתדל לשפר שם כל מיני דברים; לצד קנסות נוראיות שהוא מטיל ואת זה אני מקווה שהוא לא יטיל על מדינת ישראל. אני חושבת שהזמן של הגנרלים נגמר והסתיים. עכשיו קמה קבוצה של עצמאים, קבוצה גדולה ומתחזקת שהמון עצמאים מתכנסים אליה. אני לא יודעת מתי ואם יכריזו אבל אני מחפשת אנשים כאלה, הגיע הזמן שיפסיקו לנהל אותנו פוליטיקאים".

היא חשפה כי שוקלת לרוץ בבחירות הקרובות והסבירה: "אני רוצה אנשים שאכפת להם מהאזרחים, אנשים שלא יזרקו עכשיו 200 אלף שקל על בחירות, זה מה שמנכ"לית מועצת הבחירות ביקשה. לכמה אנשים היינו יכולים לעזור עם הכסף הזה? ולמה הולכים לבחירות? למה? כי לביבי מתחשק ללכת לבחירות. אני עדיין שוקלת לרוץ אם תהיה מסגרת מעניינת. המסגרת של גדעון סער פחות אטרקטיבית בעיניי כי יש שם את האוזר והנדל. אם פעם אחת הם תקעו סכינים בגב, אני לא יכולה לסמוך עליהם. המסגרת של חולדאי היא מסגרת מעניינת בגלל חולדאי למרות שגם ניסנקורן תקע לבני גנץ שנלחם בשבילו סכין בגב. בנט ילך עם ביבי. אז אני מחכה לראות מה יהיה עם מפלגת האנשים שדואגים לאנשים".

    

עריכה: עופרי גליכמן

01/01/2021

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ג'ודי שלום ניר מוזס
ג'ודי שלום ניר מוזס  |  צילום: 103fm
Paris