103FM
103FM
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
סיון כהן

כך עוברת תקופת הקורונה על ניקול ראידמן

ניקול ראידמן: "אולי הזוגיות שאני נמצאת בה היום לא הייתה קורית אם לא הקורונה כי הייתי כל כך עסוקה"


אין ספק, שגם השנה של אשת העסקים ניקול ראידמן הייתה שונה מאוד מקודמתה, הודות לנגיף קורונה שטרף את הקלפים ושינה את חיינו ללא היכר; אך את התקופה הזו ניצלה ראידמן גם לשינויים טובים וחיוביים, והתחדשה בזוגיות חדשה ומרעננת ובפלטפורמת היכרויות שהקימה בימי הבידוד.

למדתי שאני שורדת

ראידמן שוחחה עם גדעון אוקו בסיום התוכנית, וסיפרה מה למדה על עצמה בשנה הלא פשוטה שעברה עלינו בסימן הקורונה: "הבדידות של הקורונה רק מקצינה את האמת בחיינו, ומי שלא היה בזוגיות לפני, עכשיו קשה לו למצוא. למדתי שאני שורדת, כי זה לא פשוט גם לבד, גם עם שני ילדים, גם לא לעבוד מחודש מרץ כש־70 עובדים בחל"ת. המציאות לא פשוטה וצריך לדעת להתמודד איתה, אך מנגד גם באים דברים אחרים לחיים. אולי הזוגיות שאני נמצאת בה היום לא הייתה מתרחשת אם לא הקורונה, כי הייתי כל כך עסוקה בעבודה ועשייה כך שלא היה לי זמן לזה. הכל פרופורציות וחשוב להבין את העיקר, שהמשפחה היא הדבר הכי חשוב וצריך לנצל את התקופה הזאת להיות יחד עם המשפחה". 

ומה היא חושבת על ההתנהלות עם נגיף קורונה בישראל? ניקול ראידמן, אם כן, לא הייתה אופטימית מדי: "מה שנשאר לנו לעשות זה להיות אופטימיים שזה ייגמר כמה שיותר מהר, למרות שכרגע לי באופן אישי זה נראה קצת אבסורד כל נושא החיסונים ואופטימיות היתר שלנו עם ה-8,000 חולים וכל מיני מוטציות כאלה ואחרות. שהכל יעבור בשלום וייגמר במהרה, אך לצערי זה נראה עוד רחוק". 

על פלטפורמת ההיכרויות שהקימה, סיפרה: "יש לי קרוב למיליון עוקבים באינסטגרם, וזו חשיפה מטורפת שדרכה החלטתי בשנה האחרונה שאני לא מקדמת רק את האינטרס האישי שלי ואת החיים המקצועיים שלי אלא גם דברים שעוזרים לאנשים. מחודש מרץ אני מפרסמת עסקים קטנים ובינוניים שנקלעו לקשיים, ועובדה שאחרי הפרסומים העסקים זוכים להרבה פניות ולקוחות ומרימים את הראש מעל המים. אחרי שזכיתי לזוגיות וראיתי את כל החברים שלי שחיים את הבדידות, אמרתי שארים את הכפפה ואעלה אותם לרשת, ויכול להיות שאחד ממיליון העוקבים הוא בן הזוג העתידי שלהם".

בסיום דבריה, הגיבה לבשורה המטלטלת את עולם המפורסמים - גירושיהם של אשת העסקים, הדוגמנית וכוכבת הריאליטי קים קרדשיאן ובעלה הזמר קניה ווסט: "אני לא מומחית ופרשנית לענייני משפחת קרדשיאן, יש דברים מהותיים יותר בחיים מהם. אני בטוחה שהם יסתדרו, גם מבחינת המשפחה, לקים יש משפחה מאוד גדולה אז היא לא תמצא את עצמה לבד, יש לה ילדים ואחיות ואני מכירה את אמא שלה טוב מאוד. אני וכריס חברות, כשאנחנו נפגשות בחו"ל אנו עושות ארוחת ערב, היא בעצם בנתה את האימפריה הזאת. לכל אחד זה לא פשוט, כל התהליך לא קל בעיקר לילדים. אני חושבת שהיא תשרוד, ושמהר מאוד נראה אותה בזוגיות חדשה". 

האם ראידמן מכוונת גם למשכן הכנסת? בסוף דבריה, השיבה: "לא כל עוד נתניהו הוא ראש מפלגת הליכוד וכמובן יהיה ראש הממשלה הבא של ישראל, אין לנו ראש ממשלה אחר באופק. אני רגועה וישנה טוב בלילות, והילדים שלי יגדלו לעתיד בטוח לפחות לארבע השנים הקרובות, נקווה שלא יהיו בחירות חמישיות ושישיות אבל התוצאה תהיה זהה. אני מאחלת לו בהצלחה רבה, ולשאר הפוליטיקאים בהצלחה עם הורדת האגו בעת הכניסה לקואליציה". 

עריכה: מיכל קדוש 

07/01/2021
הישארו מעודכנים

ניקול ראידמן
ניקול ראידמן  |  צילום: מרים אלסטר/פלאש90