ניסים משעל וטל שלו

כל הדרכים מובילות לצפת

שוקי אוחנה, ראש עיריית צפת, מתרגש מהשלג היורד על עירו: "צפת יפיפייה בלבן" • וגם: מדוע פינו 25 משפחות מבניין בעיר? והאם יש קשר למזג האוויר?


עד לפני הקורונה צפת הייתה ידועה כעיר תיירות מרשימה המשלבת בין תרבות יהודית, מיסטיקה ואומנות. הסופה הגדולה שהגיעה לאזורנו, הוסיפה לעיר קסם בניחוח אירופאי, כשהבוקר ראו אנשים מהחלון כיצד השלג צובע את העיר בלבן. ראש העיר צפת, שוקי אוחנה, שוחח עם ניסים משעל וגיא פלג ב-103fm על ההתרגשות נוכח מזג האוויר. בהמשך, התייחס לידיעה, כי העירייה פינתה 25 משפחות מבניין בעקבות בור שנפער לידו.

ראש עיריית צפת שוקי אוחנה פתח את השיחה בתיאור הנוף הנשקף מחלונו בבוקר זה: "צפת מושלגת, כל הלילה ירד שלג. העיר יפהפייה בלבן כמו שהיא יפהפייה ביום יום". הוא עדכן בשגרת החיים בעיר, נוכח השלג שנערם: "פתחנו את הצירים המרכזיים ובשכונות. הכול מדהים, ההרים שלנו בלבן. לומדים רק בחינוך המיוחד ובשמרטפיות שאנחנו עושים. כרגע עוד לא פתחנו את הלימודים, לא עקב זה אלא עקב הקורונה. ביום ראשון בעזרת השם פותחים באופן מלא".

כמו כן, הגיב לידיעה בדבר פינוי 25 המשפחות מבניין בעיר: "נפער שם חור, לא קשור לשלג. הייתה בדיקת הנדסה של 3 מהנדסים, הם חזרו לבניין והכול טוב. העיר בשליטה מלאה".

        

עריכה: עופרי גליכמן

18/02/2021

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ניסים משעל
ניסים משעל
Paris