ינון מגל ובן כספית

"ההתנפלות על המפכ"ל היא פשוט זוועת אלוהים"

ניצב בדימוס אריה עמית: "ניסיונו של השר אוחנה להגיד למפכ"ל, לא בארבע עיניים אלא בטוויטר, כדי שהמלך יהיה מבסוט אינו ראוי"


המפכ"ל יעקב (קובי) שבתאי ערך מפגש במטה מג"ב בלוד (ג'), בו התחייב כי המשטרה תמצה את הדין עם הטרוריסטים משני הצדדים. דבריו עוררו זעם רב, ורבים ממחנה הימין ביקרו אותו בחריפות, ביניהם השר הממונה אמיר אוחנה (הליכוד) ובצלאל סמוטריץ' (הציונות הדתית). ניצב בדימוס אריה עמית, לשעבר מפקד מחוז ירושלים, שוחח עם בן כספית וינון מגל ב-103fm והגן על המפכ"ל.

אריה עמית הביע תמיכה בדברים שאמר המפכ"ל אתמול , והסביר: "מה שאמר המפכ"ל הוא משפט לגמרי מקצועי נקי מכל שיקול זר. מתוך אלף עצורים, מעל 800 ערבים. אין ויכוח שהערבים התחילו, אין ויכוח שהיו הרבה יותר פורעים ערבים מפורעים יהודים, אבל בשני הצדדים היו כאלה שהתפרעו. הוא אמר דברים נכונים לגמרי ומי שלא הבין – בעיה שלו.

עמית הפנה אצבע מאשימה כלפי השר לביטחון פנים שיצא כנגד המפכ"ל, וטען: "ההתנפלות של השר עלובה, זוועתית, איומה ומתאימה לו בתור חייל של המלך. הניסיון שלו להגיד למפכ"ל, לא ב-4 עיניים, אלא לנזוף בו בטוויטר כדי שה'בייס' יהיה מבסוט והמלך יהיה מבסוט - זו זוועת אלוהים. הוא שר לא ראוי".

כמו כן, הוא הסביר כי תפקיד המפכ"ל לנסות להרגיע את האווירה, להביא את כל מי שהתפרע לדין כדי שילכו לבית הסוהר כי הם אנשים מנוולים. הוא אמר שתפקידו להביא לדין את הפורעים האלה והאלה. כל מילה שהוא אמר נכונה ולעניין".

הטייזר של בן כספית

ינון מגל תהה: "מה היו עושים בלי כל החבר'ה מהשומרון שבאו לעזור להם? ברוך השם שהגיעו מהנגב והגליל לעזור ליהודים, והוא עוצר אותם? מחרים להם נשקים? ירדנו מהפסים?" על כך השיב מפקד מחוז ירושלים לשעבר: "אלו שבאו לעזור זה בסדר גמור, אלה שבאו והתפרעו צריכים ללכת לבית הסוהר, זה מה שהוא אמר. תירגע".

בן: אני מנוסה בזה כאן. הכי טוב היה אם היית אומר לו - במשמרת של מי צריכים נערי גבעות להציל יהודים בלוד?
"הייתי נותן לך כמה מקומות בגופו שכדאי לתת 'קווץ'' כשהוא צועק".

בן: אתה יכול לסדר לי טייזר?
"טייזר לא אבל שוקר אני משיג לך ב-180 ש'".

בן: אתה יודע איזה רייטינג זה? במקום לזרוק אוזניות אני עושה טייזר בשידור באולפן?
"אני בעד".

ינון: אני מוכן לעשות כזה הסכם - לכל אחד יש כיסא חשמלי שהשני יכול ללחוץ על כפתור והוא מקבל 'זץ'. אבל גם למרואיינים אריה.
"אני לא מפחד ממך מותק, ממש לא".

          

עריכה: עופרי גליכמן

19/05/2021

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


אריה עמית
אריה עמית  |  צילום: פלאש90
Paris