בן כספית ואריה אלדד

"כל יום שעובר, יש פחות מחבלים חיים"

אלון דוידי, ראש עיריית שדרות, התייחס להפסקת האש המתקרבת וטען: "השבוע הזה הוכיח לכולם שאפשר לפגוע בחמאס, וחבל שאנחנו מחכים לעשות זאת"


על אף שמספר גורמים מדיניים העלו בשיחות סגורות את האפשרות להיכנס להפסקת אש מול חמאס בימים בקרובים, זאת לאחר עשרה ימי לחימה, ירי הרקטות אל עבר יישובים רבים בשטח ישראל לא פסק גם היום בשעות האחרונות (ד'). 

ראש עיריית שדרות אלון דוידי שוחח עם בן כספית ואריה אלדד ב־103fm והגיב לדברים: "הייתה לנו עכשיו נפילה בעיר ולא היו נפגעים בנפש או פצועים, הפגיעה הייתה מחוץ לבית. אנו נלחמים, נותנים את הגיבוי שצריך ומבקשים שימשיכו בעבודה. כמעט 300 רקטות נורו אל עבר העיר, היו לנו גם הרבה פגיעות בתוך בתים ולצערנו גם עידו אביגל ז"ל הילד המתוק נהרג מאחת הפגיעות. הרבה מאוד תושבים יוצאים בזמנים כאלה מהעיר, זה מובן ונכון". 

זה לא חמאס מוחלש

בהמשך דבריו, הוסיף: "בסוף רקטה שמיורטת על ידי כיפת ברזל מיירטת זה נס גדול. אנו כצבא ומדינה מתעצמים עוד יותר, אך השבוע הוכיח שאפשר להרוג מחבלים ולפגוע להם בתשתיות, וחבל שמחכים עד שיורים לירושלים. זה לא חמאס מוחלש". 

בסיום דבריו, הדגיש ראש עיריית שדרות אלון דוידי כי: "אנחנו כתושבים כואבים, אך אנו אוהבים את העיר שלנו, ובזמן שאנו מתעסקים בסיוע לתושבים אנו קולטים עוד משפחות וזה הציווי שלנו והניצחון שלי. את זה ראש הממשלה יצטרך להסביר לציבור. אנו תומכים במבצע ורוצים שהוא ימשיך, ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר שזה שהוא לא יחכה עוד לירי על ירושלים ותל אביב". 

עריכה: מיכל קדוש 

19/05/2021

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


אלון דוידי, ראש עיריית שדרות
אלון דוידי, ראש עיריית שדרות  |  צילום: הדס פרוש/פלאש90
Paris