בן כספית ואריה אלדד

"נתניהו נורמלי, באשר לאשתו ובנו - אני לא יודע"

הפסיכיאטר ד"ר אילן רבינוביץ' בעקבות הדרישה של אולמרט לבדוק את המצב הנפשי של משפחת נתניהו: "ביבי הוא אחד האנשים היציבים והעמידים שאני מכיר"


אחרי שבני משפחת נתניהו הגישו תביעת דיבה נגד ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט שהטיל ספק בשפיותם, הציג אולמרט את כתב ההגנה ובו דרש בדיקה פסיכיאטרית למשפחת נתניהו. אך כיצד ניתן לאבחן האם מישהו נורמלי או לא? הפסיכיאטר הקליני ד"ר אילן רבינוביץ' שוחח עם בן כספית ואריה אלדד ב-103fm, הביע דעתו בסוגיה המשפטית והפסיכיאטרית ואף התייחס למצבם הנפשי של כספית ואלדד בעצמם.

"גילוי נאות, אני מכיר אישית את בנימין נתניהו והוא היה אצלי בבית בעשרות אירועים", אמר ד"ר אילן רבינוביץ' והדגיש, "הוא מעולם לא הצטרך טיפול פסיכיאטרי. נתניהו הוא אחד האנשים היציבים, החזקים, העמידים, החכמים והמוכשרים שאני מכיר. הוא מעולם לא טופל אצלי, ולא יצטרך טיפול לעולם".

לצד זאת, ד"ר רבינוביץ' הביע דעתו על הסוגיה המשפטית וטען, "אם נתניהו היה מצלצל אליי ושואל מה דעתי על כתב ההגנה של אהוד אולמרט, הייתי אומר לו – ביבי, רד מהתביעה וזהו. ודי לחכימא ברמיזא. נתניהו סיים 12 שנות שלטון וכולנו מודים לו על מה שעשה למען מדינת ישראל, אין עוררין על כך שהוא נורמלי, אבל אם אהוד אולמרט רוצה לפתוח את כל התיקים הרפואיים ולעשות אבחון גם ליתר בני הבית, לבן יאיר נתניהו ולרעייה שרה נתניהו – אז אני לא יודע".

ומה בנוגע לשפיותם של השדרנים החביבים עלינו, בן כספית ואריה אלדד? ד"ר רבינוביץ' הביע את דעתו הרפואית גם בנושא הבוער הזה, ואמר: "אריה אלדד הוא אמנם איש רפואה ופרופסור, אך בגלל הדעות הימניות שלו יש מי שיגידו שהוא לא נורמלי, ואחרים יגידו על בן כספית שהוא לא נורמלי. כספית, אני מכיר אותך שנים ולטעמי אתה העיתונאי המוערך בישראל, אתה בר שיפוט ותובנה ואין לך שום אבחנה פסיכיאטרית. אולי אתה קצת נרקיסיסט".

עריכה: ג'וני דוב

04/07/2021

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


משפחת נתניהו
משפחת נתניהו  |  צילום: קובי גדעון/פלאש90
Paris