ג'ודי שלום ניר מוזס

"ילדי החשוד עומדים מאחוריו, אין לו יד במוות"

סופר ומחזאי מוכר בן 94 נעצר בחשד למעורבות ברצח אשתו לפני כשנה • עו"ד אדי אבינועם המייצג את החשוד: "הוא מבולבל, רעייתו השאירה מכתב התאבדות"


המשטרה עצרה אתמול (ה') סופר ומחזאי מוכר בן 94 בחשד למעורבות ברצח אשתו לפני כשנה. על פי הפרסומים, במשך כארבעה חודשים חקר צוות מיוחד באופן סמוי את נסיבות מות רעייתו בת ה־85, שלדבריו של החשוד ניסתה להתאבד.

עורך הדין אדי אבינועם המייצג את החשוד, הביא את גרסתו: "מדובר כאן בקשיש בגיל מופלא, ומעבר לשבריריות שמלווה את הזקנה, הוא גם לגמרי דמנטי. האירוע הטרגי היה לפני 14 חודשים, וגם אז הוא היה קשיש. בתיקי רצח מורכבים, משטרה מסיימת לחקור בפרק זמן של שלושה שבועות - אז אם לכאורה הטענה לגביו כל כך מבוססת ונחרצת על כמות ראיות, היינו מצפים כאן לפריצת דרך".

לטענתו: "אשתו האהובה של החשוד היא גם אם ילדיו, והם עומדים מאחוריו - כולם. אם היה חשד אמיתי שהוא זה שגרם למותה, אין ספק שהילדים היו מפנים לו גב. הרי היא השאירה מכתב התאבדות. כלומר, הנפטרת הגישה מכתב בו היא מספרת שהיא עומדת לסיים את חייה. חודש לאחר האירוע, המכתב נמסר מהמטרה לילדיו של החשוד".

"החשוד נורא מבולבל", הדגיש והוסיף: "אני לא רופא, אבל אני יכול להגיד מההתרשמות הבלתי אמצעית שלי כי החשוד לחלוטין לוקה בזיכרונו. אני מאמין שיתקשו לחלץ ממנו משהו עקבי וקוהרנטי. הוא אומר שאין לו שום אחריות למותה, חס וחלילה, בשום צורה ובשום דרך. המשפחה הגיבה בהלם מוחלט, אין לו שום יד בעניין".

לסיכום, ביקש להביא עו"ד אבינועם ראיה נוספת ואמר: "החשוד נשלח לפני כ-14 חודשים לבדיקת פוליגרף, מטעמי, במכון הישראלי לפוליגרף".

עריכה: דוד זבולוני 

05/11/2021

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


למצולם אין קשר לנאמר
למצולם אין קשר לנאמר  |  צילום: נועם רבקין פנטון/פלאש90
Paris