ינון מגל ובן כספית

"אני מתפלא איפה רה"מ, שלא פנה לאף אחד בנושא"

ח"כ משה ארבל גינה את תקיפתה הפיזית של יו"ר הקואליציה עידית סילמן, כפי שחשפה אתמול בריאיון ל'פגוש את העיתונות': "זה מקרה חמור וכולם שותקים"


בריאיון של יו"ר הקואליציה עידית סילמן אתמול (ש') בתוכנית 'פגוש את העיתונות' ב'חדשות 12', הודתה כי היא ממשיכה לספוג איומים חריפים מקרב תומכי ימין, ואף חשפה כי אדם הטיח אותה על רכבה בעת שביקרה בתחנת דלק. 

חבר הכנסת משה ארבל שוחח עם בן כספית וינון מגל וגינה את הדברים: "אני חושב שאת הבוקר הזה חייבים לפתוח בהחלט בחדשות האמיתיות - מדובר על מקרה חמור ביותר בו יו"ר הקואליציה הותקפה פיזית באלימות, וכולם שותקים".

הוא תהה: "איפה ראש הממשלה, שהוא גם יו"ר מפלגתה, שלא פנה לאף אחד בנושא הזה?", והוסיף: "זו פעולה אלימה נגד חבר כנסת. אני באמת מודאג, מדובר במקרה חמור ביותר. שמעתי ב'פגוש את העיתונות' את יו"ר הקואליציה אומרת שלפני כשבועיים בעיר מודיעין, כל הפרטים ידועים, בתחנת דלק, מישהו הטיח אותה ברכב. יש מצלמות אבטחה בתחנות דלק. אני מבקש מקצין הכנסת לחקור את האמת".

בהמשך, התייחס לוועדת החקירה בעניין אסון מירון, וטען: "אנחנו נמצאים כבר בחודש נובמבר ואין מסקנות ביניים לוועדה. המשמעות היא גרירת רגליים. ועדת חקירה ממלכתית בנושא הזה היא פגיעה אנושה בהצלת חיי אדם בל"ג בעומר הבא".

         

עריכה: עופרי גליכמן

07/11/2021

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


משה ארבל
משה ארבל  |  צילום: נועם רבקין פנטון/פלאש90
Paris