אראל סג"ל

קריים מיניסטר? "ארגון שכולו טרור ואימה"

ח"כ גלית דיסטל אטבריאן ביקשה להכיר בתנועה כארגון טרור ולהוציאה מהחוק • "קומבינציה מהממת של אינפנטיליות" • ותמכה בהמשך אבטחת משפחת נתניהו


ח"כ גלית דיסטל אטבריאן (ליכוד) הגישה תלונה במשטרה נגד תנועת 'קריים מיניסטר' בעוון הסתה לרצח. זאת בנוסף לבקשה לדיון דחוף על מנת להכיר בתנועה כארגון טרור שיש להוציאו מהחוק. בשיחה עם אראל סג"ל ודוד ורטהיים, שיתפה ח"כ דיסטל אטבריאן על המניעים לכך.

לדבריה של חברת הכנסת היא הגישה בקשה לדיון דחוף בעניין התנועה משום שיש להכיר בה "כתנועת טרור לכל דבר ולהוציא אותה מהחוק". עוד הוסיפה: "הרבה אנשים פוחדים להוציא מילה כי האצבע על הדק התביעה שלהם נורא מהיר. ראיתי את העתירות לבג"ץ נגד כל מיני ארגוני ימין שאין בהם אלפית מהאלימות בארגון הזה".

לדעתה, תנועת 'קריים מיניסטר' "זה ארגון שכולו טרור ואימה, הוא מהלך טרור ואימה. יש בארגון קומבינציה מהממת של אינפנטיליות במובן האמיתי ילדותיות 'מה שאני רוצה יקרה ואם לא אז'. לצד התנהלות של מאפיה סיציליאנית. כשהם אומרים מתחת לבית שלהם 'מכת בכורות יאיר נתניהו' זה לא הסתה, זה 'אנחנו עוד מעט פועלים'. אני לא יודעת אם מדובר באסופה של אנשים משועממים שנהנים מהארומה הזאת או אנשים אלימים באמת. אני יודעת שהם נפיצים".

דיסטל אטבריאן הביעה תמיכה בהארכת האבטחה על משפחת נתניהו, משום שלדבריה היא חוששת לחייהם. "אנשים הפסיקו לראות בשרה אישה או בן אדם, אותו דבר לגבי יאיר. השנאה שלוחת הרסן הגיעה המון פעמים מהאולפנים הממוזגים, אמנם במבטא ממלכתי נורא, לטפטף רעל. יש הרבה אנשים שמסתובבים כמו זומבים שטופי שנאה כי היה מי שדאג להזין את זה".

עוד טענה: "זה קורה מסיבה אחת – כי בנימין נתניהו היה בראש גוש הימין. אם שרה ויאיר לא היו בני משפחתו של בנימין נתניהו אף אחד לא היה יודע מי הם ואף אחד לא היה שונא אותם. השנאה כלפי משפחת נתניהו לא הייתה מתרחשת אלמלא נתניהו היה ראש הממשלה הוותיק ביותר".

       

עריכה: עופרי גליכמן

13/12/2021

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


קריים מיניסטר? "קומבינציה של אינפנטיליות ומאפיה סיצילאנית"
קריים מיניסטר? "קומבינציה של אינפנטיליות ומאפיה סיצילאנית"  |  צילום: יונתן זינדל/פלאש 90
Paris