בן כספית ואריה אלדד

"התנהלות כזאת של ראש מוסד - חייב לחשוף"

רביב דרוקר ('חדשות 13') על התחקיר שישודר הערב, שיספר כיצד גילה לכאורה ראש המוסד לשעבר יוסי כהן מידע רגיש לדיילת עמה היה מצוי ברומן


הערב (ד') בשעה 21:30, ישודר בתוכנית 'המקור' בערוץ 'רשת 13' תחקיר מקיף על סודותיו האפלים של ראש המוסד לשעבר יוסי כהן, שישים במרכז רומן לכאורה שקיים עם דיילת, וחשיפת סודות מדינה אסורים בפניה ובפני בעלה. בשיחה עם בן כספית ואריה אלדד ב-103fm, מגיש 'המקור' רביב דרוקר הביא פרטים נוספים על התחקיר. 

לדבריו, "כשאני שמעתי את הסיפור הזה, חשבתי שצריך לאשפז את הבן אדם, כי אין שום סיכוי שראש המוסד פגש אותו, הסתמס עם רעייתו ועשה לו את הדברים שהוא מתאר. ואז, לאט לאט גיליתי שכל מילה הייתה בסלע. התנהלות כזאת של ראש מוסד מכהן חייב לחקור, זו התנהלות שלא תיאמן. זה לא רק לגלות סוד - זה לשדך בין דיילת אחרת למאבטח, זה לבוא לביתם במוצאי שבת ולנקוב בשמות של מנהיגים ולחשוף מה היה סיפור הכיסוי שלך. אולי הפכתי להיות תמים, אבל אלה סיפורים מטורפים".

בהמשך, עור אמר דרוקר כי "אני רוצה להיות הגון עם הסיטואציה - קשה מאוד למנוע שידור במדינת ישראל, כך שהעובדה שניצחנו במשפט זה לא אומר שניצחנו גם בוויכוח הציבורי. הדין במדינת ישראל אומר שאחרי ששידרת, אם עשית עבירות כמו לשון הרע או חדירה לפרטיות, אז אפשר לתבוע אותך. אנחנו עברנו את הצנזורה, אז מהבחינה הזאת אפשר לטעון שלא כל מה ששודר שם הוא חשאי, אבל השאלה היא לא מה חשאי בסוף שנת 2021, אלא האם הדברים האלה שנאמרו היינו רוצים לשדר בזמן אמת".

עריכה: דוד זבולוני 

21/12/2021

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


יוסי כהן
יוסי כהן  |  צילום: יונתן זינדל/פלאש 90
Paris