אודי סגל וענת דוידוב

תחקיר יוסי כהן: "הבעל קיבל כסף"

מקורבת לאישה שהוזכרה בתחקיר 'המקור' על ראש המוסד לשעבר: "לא היה אכפת לבעלה להקריב אותה" • הבעל, גיא: "השמצה, לא קיבלתי שקל עבור הריאיון"


תוכנית ה'מקור' שידרה אתמול (ג') את החלק הראשון בפרשת הרומן החשאי לכאורה שניהל ראש המוסד לשעבר יוסי כהן; במהלכו טען הבעל של האישה העומדת במוקד הפרשה כי נחשף לחומרים רגישים לכאורה. מקורבת לאישה הפנתה אצבע מאשימה כלפי הבעל בשיחה ב־103fm.

לדבריה, "בסולם הערכים של גיא, מאז ומעולם, קודם כל הוא - לפני ילדיו ולפני אשתו. כל עוד מערכת היחסים עם יוסי כהן שירתה את האינטרסים שלו, לא עניין אותו חיי הנישואים שלו שגם ככה היו דפוקים אז. זה היה אחרי שאשתו פתחה תיק ברבנות לגירושים. לא היה אכפת לו להקריב אותה בשביל לשרת את האינטרסים שלו. היום, בשביל בצע כסף שהוא קיבל במימון השמאל, ואני יודעת שהוא קיבל כסף בשביל להפיל את יוסי כהן, הוא לא מהסס לשים את ילדיו על קרנות המזבח". כך טענה המקורבת. 

תגובת האישה באמצעות עורכי דינה גיא אברהמי ואיתי ביטון לתחקיר 'המקור': "תחילה נציין כי תגובה זו ניתנת מבלי שמערכת "המקור" אפשרה למרשתי לצפות מראש בתחקיר שזה עתה שודר, כך שתגובה זו ניתנת תחת המגבלות שהוכתבו על ידכם ורק בעקבות התערבות בית המשפט אשר הורה לאפשר את תגובתה. לגופו של עניין, מרשתי מכחישה כל טענה ביחס לרומן כלשהו עם מר יוסי כהן, וכן מכחישה את יתר הטענות המיוחסות כלפיה לרבות הטענה כאילו שמר כהן חשף בפניה או בפני מר שיקר "סודות מדינה" ו/או את דרכי התנהלותו בכל הקשור לארגון שבראשו עמד".

מהבעל, גיא, נמסר לאחר שידור הריאיון: "מדובר בדברי השמצה שקריים שאני מכחיש בכל תוקף. מעולם לא קיבלתי שקל אחד עבור הראיון לתוכנית 'המקור' מכל גורם שהוא. בנוסף, מערכת היחסים של אישתי עם יוסי כהן לא שירתה עבורי כל אינטרס. ההיפך הוא הנכון. התראיינתי כדי להגן על עצמי ועל ילדיי. מחיר השתיקה הפך להיות גבוה ממחיר החשיפה".

                       

עריכה: עופרי גליכמן

22/12/2021

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


גיא שיקר
גיא שיקר  |  צילום מסך: המקור, ערוץ 13
Paris