אראל סג"ל

האם בממשלה מוכנים להתחסנות המונית?

אראל: "בממשלה צריכים לתת אמירה על החיסונים לפני שמטילים סנקציות על המתנגדים" • יריב: "משרד הבריאות היה צריך להראות שקיפות להעלות את האמון"


אראל סג"ל פתח את השבוע ואת התוכנית עם המגיש האורח יריב אופנהיימר בשיחה על ההתמכרויות שלהם, יריב הודה שהוא מכור לקולה זירו, ומאז העלאת המיסוי הוא משתדל להימנע מלרכוש את המוצר, סג"ל סיפר על נושא שישוחחו עליו בהמשך התוכנית, העלאת המס על נוזל המילוי של סיגריות אלקטרוניות שאראל מחבב. 

בהמשך השניים התפנו לעסוק בענייני היום, וביקרו את התנהלות הממשלה בכל מה שקשור בחיסוני הילדים במערכת החינוך, ועל מתנגדי החיסונים והשפעת הממשלה עליהם. אראל: "אפשר להשתמש בשיטת הגזר, בתו ירוק, כל עוד אתה מאפשר לאנשים להכנס למקום בתו ירוק כשהם לא חולים. אני לא חושב שיעבוד הסיפור של סנקציות בקרב נגד מתחסנים - כי מי שמתנגד היום לחיסונים הם לא המתנגדים הקלאסיים. כשראש הממשלה מדבר על אפשרות של סגר, ועל מיליון נדבקים, שר האוצר קורה לזה שפעת, ושרת החינוך במשך חודש מסכלת אפשרות להביא חיסונים לבית הספר. אז תחליטו, ותתנו אמירה חד משמעית על החיסונים בממשלת ישראל לפני שאתם מטילים סנקציות על מתנגדי החיסונים". יריב הגיב לכך ואמר, "הטעות וחטא הקדמון הוא שמשרד הבריאות היה צריך להראות שקיפות להעלות את רמת האמון, האנשים האלה רוצים להאמין במערכת". 

26/12/2021

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


אראל סג''ל
אראל סג''ל  |  צילום: 103fm
Paris