ניסים משעל וטל שלו

חשד לניסיון חיסול של קצין בשב"ס

עו"ד אליז קסנטיני, שמייצגת את אדם איטל החשוד במעשה: "הלקוח שלי מכחיש כל קשר למעורבות שלו" • הוסיפה: "הוא חצי שנה לא נמצא בכלל באזור הדרום"


בחודש שעבר נשמע קול פיצוץ גדול בבאר שבע שהביא למותו של צעיר בן 32. ממצאי הזירה העלו חשד כי הכוונה הייתה להשליך רימון לעבר ביתו של מפקד כלא אשל המתגורר בסמוך לזירה. עם התקדמות החקירה נחשד אסיר העולם אדם איטל במעשה, שמרצה מאסר עולם בגין רצח 4 אנשים ושוהה במתקן כליאה במרכז הארץ. עורכת דינו אליז קסנטיני שוחחה עם ניסים משעל וגיא פלג ב־103fm והציגה את עמדת איטל.

עו"ד קסנטיני הבהירה כי "מוקדם לומר שיוגש כתב אישום בעניינו. הלקוח שלי מכחיש כל קשר למעורבות שלו. הוגשה הצהרת תובע בעניינו של אדם אחר שמעורב וכרגע אנחנו ממתינים להחלטת המשטרה בנוגע להארכת מעצר נוספת". היא הדגישה כי בניגוד לחשדות, "מרשי כבר חצי שנה לא נמצא בכלל באזור הדרום, הוא שוהה במתקן כליאה במרכז הארץ. הוא נמצא בשלב שהוא מרצה זה מכבר 14 שנות מאסר, מבין שהוא אסיר עולם, מסגל לעצמו שגרת חיים במסגרת הנסיבות".

עוד טענה: "ההפך הוא הנכון. מדובר באסיר מכבד שמשתדל לכבד גם את אנשי הסגל והמערכת ללא עבירות משמעת או התנהגות. אנחנו נותנים למשטרה לעשות את העבודה שלה. אנחנו לא מבינים את החקירה שמתנהלת כלפיו ואנחנו כאן כדי להבהיר את הטענות האלה גם בביהמ"ש". עורכת הדין סיפרה כי "אדם מבודד ונמצא בתת תנאים אנושיים מזה כחודש ימים".

        

עריכה: עופרי גליכמן

30/12/2021

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


"הוא נמצא בשלב שהוא מרצה זה מכבר 14 שנות מאסר"
"הוא נמצא בשלב שהוא מרצה זה מכבר 14 שנות מאסר"  |  צילום אילוסטרציה: Ingram Image
Paris