אודי סגל וענת דוידוב

"בכל דיון אני אומר את עמדת האוצר - אם צריך להרים יד אני מרים"

השר חאמד עמאר הצביע במקום ליברמן שנעדר מוועדת השרים לענייני חקירה, וההצבעה נפלה • השר עמאר הגיב לדברים ואמר: "הקול שלי נספר כקול של המשרד"


בעלי העסקים זועמים על מצבם בשל התפרצות האומיקרון בישראל שגורם להם להפסדים כבדים, אך מתווה פיצויים מצד הממשלה עדיין לא הוכרז ולא הוענק לאלה שנפגעו. שר האוצר ליברמן אמר במסיבת עיתונאים כי לא תהיה חלוקת מתנות לכל עבר, ולא שוחד אלקטורלי. בהמשך סיפר השר כי פקד את אזור התעשייה במודיעין ששם יש מסעדות רבות והמקומות היו מלאים עד אפס מקום. דבריו של השר עוררו ביקורת רבה מצד בעלי העסקים באזור שהעלו סרטונים לרשתות ובהם בתי העסק ריקים.  

השר במשרד האוצר חמאד עמאר (ישראל ביתנו) הגיב לכך ואמר, "אני רוצה להבהיר דבר אחד, השר אמר את זה, אנחנו לא נפקיר אף אחד. אנחנו הוכחנו את זה, עשינו את זה גם הנושא של התיירות והתעופה. שר האוצר דיבר עובדה, אנחנו מדברים על מצב כלכלי של מדינת ישראל ב2021, וסיימנו את השנה בצמיחה".

בהמשך כשהתבקש לענות האם הצביע במקום ליברמן שנעדר מהצבעה בוועדת השרים לחקיקה, התחמק מהתשובה ואמר, "בכל דיון אני אומר את עמדת משרד האוצר, ואם צריך להרים יד אני מרים יד, והקול שלי נספר כקול של משרד האוצר לא כחמאד עמאר. זו עמדה שמעביר ליברמן לפני ההצבעה". 

11/01/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


השר במשרד האוצר חמאד עמאר
השר במשרד האוצר חמאד עמאר  |  צילום: מרים אלסטר/פלאש90
Paris