זהבי עצבני
עם נתן זהבי

"שיזיזו את התחת ויטילו פיקוח חמור על אתרי הבנייה"

האסונות באתרי הבנייה לא נותנים לזהבי מנוח • המגיש עדכן על מספר פועלים שנפצעו במהלך עבודתם, ותקף: "על זה לא מדברים בחדשות כי הם לא מתו"


בפתח השנה השנייה שב נתן לנושא שמעסיק אותו רבות - פועלי הבניין שנפצעים ונהרגים באתרי הבנייה. זהבי זעם, אפילו יותר מהרגיל, וקרא לממשלה לחולל שינוי באופן מיידי.

"במקביל גם פועל בן 23 נפצע באתר עבודתו בקריית אתא, הוא פונה על ידי מד"א במצב קשה. פועל בן 48 נפל מגובה ברמת השרון ופונה לבית החולים. בנוסף, באתר בנייה ליד באר יעקב נפצע פועל בן 50 מחפץ כבד שנפל עליו, וממש ברגעים אלו יצאה עוד ידיעה על בן 63 שנפל מגובה במהלך עבודתו במועצה האזורית באר טוביה והוא פונה לבית החולים", אמר.

זהבי הזדעק נוכח האירועים הטרגיים, ותקף: "אתם מבינים מה קורה פה? על זה לא מדברים בחדשות כי הם לא מתו. גם להם יש אישה, הורים, ילדים, אחים, אחיות וכולם בלחץ ודואגים. זה קורה יום יום וזה קורה יותר מדי הרבה. לכל הרוחות והשדים ששר הרווחה ולא יודע מי עוד יזיזו את התחת שלהם, יטילו פיקוח חמור על כל אתרי הבנייה ויקרעו את הצורה למנהלי העבודה. שיהיה ביטחון לפועלים, לא לאלו שנוסעים עם מרצדסים ושומרי ראש".

10/02/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


נתן זהבי, זהבי עצבני
נתן זהבי, זהבי עצבני  |  צילום: 103fm
Paris