מעיין אדם

האביר על הקורקינט השיתופי הלבן

תציצו ביומן, הוולנטיינס דיי כבר בפתח • בילי ורווית על החלטתן לעזוב עבודה בהייטק ולפתוח חברת שידוכים מודרנית • אורטל עמר, רווקה נחשקת, הגיבה


יש חשמל באוויר: לכבוד הוולנטיינס דיי שיגיע אלינו בהתרגשות ביום שני הקרוב, החליטו בילי ורווית להחזיר עטרה ליושנה, עזבו את עבודתן בחברת הייטק שווה במיוחד והקימו חברת שידוכים נוסח 2022 בעלת שם מקורי במיוחד - 'בילי ורווית - כמו החברה שמכירה לך'. סקרנים? מובן לגמרי. 

בילי, פסיכותרפיסטית גופנית ורווית, יועצת זוגית, סיפרו על המיזם המשותף. "לקחנו את מקצוע השדכנות עתיק היומין, והתאמנו אותו לאוכלוסייה של היום, אנו עובדות רק עם חילונים ואנשים ללא ילדים בגילאי שלושים וקצת, ועוזרות להם למצוא אהבה בדרך לא וירטואלית. יש את הקטע הזה של מציאות מדומה ש'טינדר' מנסים לעשות מה ש'פייסבוק' עושים, אנחנו אומרות שכשפוגשים בן אדם זה לא רק להסתכל עליו, אלא גם להריח אותו, להרגיש אותו ולשמוע את הטון שלו. בחתונה הראשונה של אחד הזוגות עפנו באוויר, הרב דיבר עלינו בחופה".

"אנחנו לא תמיד יודעות, צריך לנסות"

"פונים אלינו באמצעות השארת פרטים באתר", שיתפו. "המעוניינים לא ממלאים פרופיל, רק שם, טלפון וגיל. טינדר זה הקיצוני, יש עוד אפליקציות שכן כותבים בהן קצת. לא באמת יודעים, זה הרבה מבוסס על אינטואיציה. אם את מוצאת שני אנשים עם וייב דומה, זה מרגיש שהם משדרים משהו דומה, אותה אנרגיה ואותו סגנון, הרבה פעמים על בסיס זה הם מתחברים. אנחנו לא תמיד יודעות, צריך לנסות. אנו עושות את זה כבר 10 שנים ויש לנו מלא אנשים שהתחתנו והביאו ילדים, יש הרבה הצלחות. לא היינו מצליחות להחזיק מעמד אם אף אחד לא היה מתחבר". 

לשיחה הצטרפה מנחת הטלוויזיה אורטל עמר, גרושה ואם לילד המחפשת גם היא את האחד שלה, ושיתפה מעט על חיי הרווקות: "שלוש שנים אני רווקה, הכי הרבה שהייתי במשך כל בחיים שלי. אני חושבת שאחרי שילדתי, ניסיתי לחזור לעצמי פיזית ונפשית, הכל בא ביחד, אז נתתי לעצמי שנה של רגיעה. אחרי זה הייתי צריכה להתגבר על פרידה מאוד מתוקשרת, חזקה וגדולה. לקח לי הרבה זמן להתאפס". 

בהמשך, הודתה: "אף פעם לא השתמשתי באפליקציות, ואני לא אוהבת לענות לאנשים בהודעות ב'אינסטגרם', יהיה לי יותר מורכב. אני מעדיפה שיכירו לי. לפחות אנשים יודעים שאני פנויה רגשית. אני יוצאת לדייטים, אבל אני קודם כל מכירה אדם ורואה אותו דרך חברים. לא אצא למסעדה עם מישהו שלא ראיתי בחיים. אני אוהבת אדם עם שמחת חיים, מישהו עם אמביציה שעף על עצמו ושיהיה אבהי". 

עריכה: מיכל קדוש 

11/02/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


אהבה היא כל הסיפור
אהבה היא כל הסיפור  |  צילום: Ingram Images
Paris