איריס קול

בין הערצה לבוז עצמי

גלעד כהנא וגיא מוזס חובקים שיר חדש מהפרויקט המשותף - 'תראי אותי' • כהנא: "האלבום עוסק כמעט בלעדית במערכות יחסים" • מוזס חשף פרטים מהמפגש


הזמר והיוצר גלעד כהנא וגיא מוזס, המפיק והמוזיקאי, פירסמו שיר חדש 'תראי אותי', מתוך פרויקט משותף ראשון של השניים. הדוגמנית גאלה קוגן, שסיפרה לעוקביה על גידול סרטני שהתגלה בראשונה, השתתפה בקליפ. איריס קול שוחחה ב־103fm עם יוצרי השיר שסיפרו על העבודה המשותפת.

בפתח השיחה, סיפרו השניים כיצד נפגשו דרכיהם שהוביל ליצירת הפרוייקט הייחודי. "התקשר אליי מר גיא מוזס, לא הכרנו לפני, היה לו פרויקט שהוא עבד עליו והוא רצה לארח אותי לקטע. אמרתי לו שאני לא בא לעשות קטע ושנעשה משהו יחד. לחזור על הדברים שכבר נוצרו אני עושה את זה באהבה, אבל זה לא הדובדבן, הדובדבן זה ליצור אותם. אמרתי שנעשה קטע ונתקדם משם", שיתף כהנא.

מוזס חיזק את דבריו, והציג את המפגש מהצד שלו: "בפעם הראשונה שנפגשנו עוד לא דיברנו מילה והוא ביקש לפתוח מיקרופון. ב־4 שעות יצרו חמישה שירים. ראינו כי טוב ושיש פה מפגש מאוד פורה. מאז שהכרתי את גלעד הוא חיזק לי את תחושת הפליאה מהחיים, כל יום הוא בריאה מחודשת".

"כל מוזיקאי שאני פוגש אני רואה בו משהו שלא יהיה לי לעולם, ואז אני רוצה לשתף איתו פעולה"

בהמשך השיחה, חשף כהנא מה משך אותו במוזס כמוזיקאי וגרם לו לרצות לעבוד איתו: "אם יש בי יכולת שאני מאמין בה זה התגובתיות שלי למוזיקה. כל מוזיקאי שאני פוגש אני רואה בו משהו שלא יהיה לי לעולם ואני רוצה לשתף איתו פעולה. במוזס היו הרבה דברים כאלו. בלילה היה אומנם כמה שירים אבל מאז כתבנו עוד".

על משמעות השיר 'תראי אותי' והאלבום המשותף, אמר: "זה שיר אהבה והערצה אפילו, יש בו בוז עצמי מרוב הסגידה אליה. יש פה אלבום שעוסק כמעט בלעדית במערכות יחסים. אם אתה עושה יצירה שהמנוע שלה הוא אותנטי אז היא מנצחת הכול. את הצביעות רק חוש הומור יכול לנצח". 

בקליפ השיר מופיעה הדוגמנית גאלה קוגן, שחשפה לאחרונה כי גילו בראשה גידול סרטני וכי היא צפויה לעבור ניתוח בקרוב. "היא בן אדם מאוד חיובי והיא מאמינה שהכול יהיה טוב. אנחנו מאחלים לה את ההחלמה המהירה ביותר", איחל הזמר והיוצר כהנא. 

עריכה: שני רומנו

17/02/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


גלעד כהנא וגיא מוזס
גלעד כהנא וגיא מוזס  |  צילום: מיכל חלבין
Paris