ורדה רזיאל ז'קונט

בלי בושה, אלו חיי האהבה שלי

הסופרת מיכל שחר חבקה את ספרה החדש 'חצי אני' שנכתב מתוך שברון לב גדול ורצון לנקמה בכל הגברים שפגעו בה • חשפה: "שמתי לב שאני ממש כותבת מראה"


לכל אחד מאיתנו יש חוויות מהחיים הזוגיים, החל מהדייטים ועד לפרידות, שלעיתים היינו מעדיפים להשאיר בבוידם. אך עבור הסופרת מיכל שחר אותם רגעים היוו השראה גדולה לספרה החדש 'חצי אני', אשר מתמקד במערכות היחסים שעברה בחייה. בשיחה עם ורדה רזיאל ז'קונט ב־103fm שיתפה שחר על הרגע בו החליטה לפרוק הכול בכתב ושיחזרה את אותם רגעים שנחרטו בזיכרונה.

"פשוט ישבתי והתחלתי לכתוב מתוך שברון לב מאוד גדול וגם קצת מתוך רצון לנקמה", סיפרה שחר, "אמרתי 'אני אנקום בכל הגברים האלה ששברו לי את הלב' ואני אספר עליהם את כל הסיפורים המלוכלכים. הפתעתי את עצמי במהלך הספר כשבעצם שמתי לב שאני ממש כותבת מראה על עצמי. הזדמן לי לראות איך אני מתנהגת בתוך מערכות יחסים ובתוך דייטים".

בהמשך השיחה, שיתפה הסופרת על הנשיקה הראשונה שלה, שהיא עצמה יזמה, בגיל 14 עם נער שחיבבה. "אם אני רוצה משהו, אז אני לא מתביישת לבוא ולהתחיל עם גבר. פשוט אמרתי לו שאני מאוד רוצה להתנשק. אז הוא אמר, 'יאללה', זרם".

"הדבר הראשון שהוא אמר לי אחרי הנשיקה זה שאני שקרנית, ואין סיכוי שזו פעם ראשונה שהתנשקתי", שיחזרה, וחשפה כי גם חברתה גם רצתה להתנשק עם אותו נער: "פעם היא התנשקה איתו ופעם אני התנשקתי".

22/02/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ורדה רזיאל ז'קונט
ורדה רזיאל ז'קונט  |  צילום: 103fm
Paris