אראל סג"ל

"רעייתו של בנט לא מוכנה לעבור לי-ם, הוא מטריף לשכניו את החיים"

אילה חסון ('חדשות 13') על הכתבה שחשפה את שגרת יומם המורכבת של שכני רה"מ ברעננה מהיום בו נכנס לתפקידו: "לא צריך לעשות זאת בשכונת מגורים"


משהוחלט כי ראש הממשלה נפתלי בנט לא יעבור למעון ראש הממשלה הרשמי ברחוב בלפור בירושלים ויישאר בביתו ברעננה, השתנו גם חייהם של שכניו, שסיפרו לעיתונאית אילה חסון ('חדשות 13') כי זה "מרגיש כמו כלא". 

חסון שוחחה עם אראל סג"ל ויריב אופנהיימר והביאה פרטים נוספים על הידיעה: "כמה חודשים שולחים לי שכניו של בנט מרעננה את מה שעובר עליהם מדי יום בגלל שיפוצים שעושים בביתו. באתי וראיתי מקרוב, אז הכותרת של כל האירוע לפני הכל היא העובדה שבית נפתלי בנט ברעננה הפך באופן רשמי למעון של ראש ממשלת ישראל. זה דבר שעבר לנו מתחת לרדאר, לא הודיעו, לא אמרו ולא שיתפו".  

בהמשך, הוסיפה: "אמרו לי שזו החלטה שקיבל היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט. אנו מדברים על אב בית, על משרד, על סידורי אבטחה מטורפים ועל אינספור אירועים. הבית הזה עוד שנה וכמה חודשים לא יהיה מעון ראש הממשלה. לא צריך לעשות זאת בשכונת מגורים. רעייתו לא מוכנה לעבור לירושלים, אין בעיה, אני מכבדת את זה, אבל שבנט יתכבד ויגור במעון שרד בירושלים, או בבלפור עד שיתחילו השיפוצים. מי שמטריף לשכנים שלו את החיים - זה בנט".

20/03/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


נפתלי בנט
נפתלי בנט  |  צילום: EMIL SALMAN/POOL
Paris