אודי סגל וענת דוידוב

דיווח: חיים רביבו נחקר באזהרה בחשד לעבירות מין

אביעד גליקמן ('חדשות 13') פרסם כי רביבו הוא אחד הנחקרים בגלגול שני של פרשת 'משחקי חברה': "שתי המתלוננות בפרשה, נ' וט', הגישו תלונות מחודשות"


כוכב הכדורגל לשעבר חיים רביבו נחקר לאחרונה בחשד לביצוע עבירות מין - כך דווח אתמול. על פי הדיווח של אביעד גליקמן ב'חדשות 13', רביבו הוא אחד מ־10 שהגיעו לחדר החקירות בעקבות תלונות מחודשות בפרשה שזכתה לשם 'משחקי חברה'. כזכור, הפרשה שאירעה ב־2013, עסקה בחשד לבעילה אסורה בהסכמה של קטינות, ובסופה הוגש כתב אישום נגד אביו של הזמר אייל גולן דני ביטון, שהורשע בביצוע המעשים ונשלח למאסר.

גליקמן עדכן את ענת דוידוב וניסים משעל בפרטים בריאיון ל־103fm. על פי הדיווח, החקירות של רביבו והנוספים התרחשו בשבועיים האחרונים - זאת לאחר בקשת הפרקליטות לבצע השלמות חקירה בפרשה. "לפני 4 חודשים, 2 המתלוננות בפרשה, נ' וט', הגישו תלונות מחודשות נגד 10 מעורבים שבזמנו, לטענתן, ביצעו בהן עבירות מין. המשטרה פתחה בחקירה ובשבועיים האחרונים רביבו ועוד מקורבים ומעורבים נוספים נחקרים באזהרה בפרשה". 

לדברי הפרשן המשפטי, "אני משער שבימים הקרובים נראה התפתחויות, יהיו עימותים בין החשודים למתלוננות".

בהמשך, התייחס להמשך עדותו של עד המדינה שלמה מומו פילבר במשפט נתניהו, ואמר: "הפרקליטות תנסה להמשיך להראות בעדות שלו עד כמה הוא תרם והיטיב עם בזק בדברים שונים, הוא ימשיך להעיד כמו שהעיד במשטרה. לא צופה דרמות, שהוא יגיד דברים שלא אמר במשטרה. העדות שלו קשה מאוד לנתניהו, למרות שאני שומע שנתניהו ותומכיו מנסים להקטין את העדות שלו. מבחינה משפטית נתניהו מאוד מסתבך בגללה, נחכה לחקירה הנגדית שתבוא אחרי פסח".

       

עריכה: עופרי גליכמן

04/04/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


חיים רביבו
חיים רביבו  |  צילום: יונתן זינדל/פלאש90
Paris