רון קופמן ואריה אלדד

"אין אפשרות שיהיה שוטר בכל קרן רחוב"

אלי לוי, דובר משטרת ישראל, על התנהלות הכוחות בזירת פיגוע הירי בתל אביב: "הנוכחות המסיבית של כוחות הביטחון בשטח מנעה ממנו לצאת מאזור גוש דן"


הבוקר (ו') חוסל המחבל הפלסטיני שביצע את פיגוע הירי ברחוב דיזנגוף בתל אביב. המחבל, רעד חאזם ממחנה הפליטים ג'נין, אותר סמוך למסגד ביפו ונהרג במהלך חילופי אש עם כוח הביטחון. סביב ידיעה זו, ניסים משעל שוחח ב־103fm עם אלי לוי, דובר משטרת ישראל, והגיב לדברים.

בפתח הדברים ביקש לוי להביע תנחומים למשפחות השכולות, ואיחל בריאות איתנה לפצועים בבתי החולים. "אנחנו בבוקר כזה בו עם ישראל מתאחד כולו, שוטרים ואזרחים כאחד, כוחות הביטחון והציבור כולו. אנחנו מחבקים את המשפחות".

בהמשך הסביר כי מדובר בבחירת עיתוי ומיקום מדויק. משמע, שזה לא במקרה שהפיגוע היה בלב תל אביב ביום חמישי בערב. "כוחות הביטחון כולם שילבו זרועות בשטח כדי לאתר את צעדיו של המחבל - זו הייתה המטרה. אין ספק שהנוכחות המסיבית של כוחות הביטחון בשטח מנעה ממנו לצאת מאזור גוש דן".

כשנשאל מה המשך הפעילות של המשטרה אמר לוי: "אנחנו בשורה של משימות, השוטרים שלנו מצד אחד במשימה של השיטור הקלאסי ומצד שני המשימה הפחע"ית - המלאכה מרובה. אין אפשרות שיהיה שוטר בכל קרן רחוב וכולנו מבינים את זה".

לסיום פנה לציבור, וביקש לשמור על שגרה מלאה יחד עם ערנות בשטח.

עריכה: עדן בן ארי 

08/04/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


רון קופמן ואריה אלדד
רון קופמן ואריה אלדד  |  צילום: 103fm
Paris