אראל סג"ל

סג"ל: "החבר'ה של בל"ד בחיים לא יתנו את הגב לממשלה"

גל טרור ומשבר פוליטי: אראל סג"ל ודוד ורטהיים דנו על התנהלות הממשלה • דוד: "הישראלים לא מתעוררים עד שעושים להם פיגועים - היה פה עשור שקט"


בפתח התוכנית אראל סג"ל והמגיש האורח דוד ורטהיים ביקשו להתייחס לנושאים הבוערים בסדר היום. והפעם, המשבר הפוליטי, גל הטרור שפקד את הארץ והתבטאותם של חברי הכנסת עופר כסיף ואיימן עודה. 

"בזמן שמדברים על מו"מ עם המשותפת קורה דבר מטורף", אמר סג"ל בפתח דבריו, ופירט: "עופר כסיף מצייץ שלייבוביץ צדק ועל החברה היהודית משתלטת מנטליות נאצית ואז איימן עודה עושה את ההמרדה. אתם רגע לפני אולי משא ומתן היסטורי - למה אתם רוצים את האמירות האלו? אתם עושים פה פיגוע אחושילנג שאי אפשר לקחת אתכם. אני למד שאיימן עודה וכסיף והחברה של בל"ד בחיים לא יתנו את הגב לממשלה הזו. מה שעושה איימן עושה וכסיף הם ממלכדים את חברים שלהם למשותפת. זה נראה לי בשורות רעות לממשלה".

ורטהיים ביקש להוסיף, ושיתף: "אני למד מזה שהרבה פעמים חברנו האזרחים הערביים ומי שמייצג אותם לא מפספסים הזדמנות לפספס הזדמנות. היה עשור שקט, למה לא עשיתם כלום?". בעקבות אמירותיו טען סג"ל כי הפלסטינים הריחו חולשה.

"הם הריחו חולשה כשהם ירו את כל בלוני התבערה בזמן שלטונו של נתניהו? בזמן צוק איתן? מתי הם הריחו חולשה?", תהה ורטהיים, והכריז: "הם מריחים חולשה שהם מריחים יהודים ואז הם עושים פיגוע. חלק מזה זה גם בגלל שהישראלים לא מתעוררים עד שעושים להם פיגועים. היה פה עשור שקט - מה עשינו עם זה? חתרנו להסכם עם עזה?"

11/04/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


אראל סג''ל
אראל סג''ל  |  צילום: 103fm
Paris