איפה הכסף
עם ענת דוידוב

"המשקיעים החליטו לשים קץ לבלגן"

נוית זומר ('ידיעות אחרונות') על הבלגן ברשת לאחר שיו"ר הדירקטוריון התפטר: "יקי התערב בעבודתו של המנכ"ל שעזב את התפקיד - החברה נכנסה לסחרור"


רשת שופרסל עוברת הרבה דרמות שכוללות ירידה בהכנסות, וזעזועים בהנהלה. יו"ר הקבוצה יקי ודמני נדרש להתפטר לאחר שהדירקטוריון החליט לא להאריך את כהונתו. כתבת הצרכנות של 'ידיעות אחרונות', נוית זומר שוחחה עם ענת דוידוב על הנושא. 

היא אמרה, "זה פשוט לא ייאמן, זו הייתה אחת החברות היציבות ביותר מבחינה ניהולית תחת המנכל המיתולוגי שלי איציק אברכהן, ולפתע היא נקלעה לרכבת שדים שכל יום אירוע רודף אירוע. לפני שנה וחצי מונה יקי ודמני כיו"ר הכוונה שיש מנכ"ל פעיל ויו"ר לא פעיל במיוחד. בפועל הסתבר שיקי גילה יותר מעורבות, וככל הנראה שהוא התערב בעבודתו של המנכ"ל, נוצר חיכוך איציק עזב את התפקיד ומאותו רגע הם נכנסו לסחרור. בכירים עזבו - לא יודעת אם זה קשור לירידות במכירות, אבל הרשת הופיעה בכותרת מידי יום".  

על ההשפעה של הקניות של כולנו טענה כי, "לכאורה הלקוח שבא לשופרסל הוא פוגש במדפים את המוצרים, כל מה שקורה בהנהלה למעלה לא נוגע לו. אבל כשיש רשת במיוחד לפני תקופת מכירות שיא שזה החגים, וההנהלה בה רופסת ואין פוקוס, ואולי אין מיקוד מספיק על מבצעים נכונים לחג שפוגעים בתחרות לקראת החג - במקרה כזה כשאתה לא קולע בול ואתה מפספס זה מגיע לצרכן וגם לרשת", העריכה.

12/04/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


סניף שופרסל - צילום ארכיון
סניף שופרסל - צילום ארכיון  |  צילום: אבי דישי/פלאש90
Paris