איריס קול

"מתוך פחד וחרדה, אף פעם לא השתתפתי בתחרות"

לאחר שכבש את הבמה של 'רוקדים עם כוכבים', רותם כהן חובק את הסינגל חדש 'תרקוד תרקוד' • סיפר: "התוכנית הייתה חוויה נפשית מרהיבה"


אין ספק שהזמר והיוצר האהוב רותם כהן נמנה בין הכוכבים הבולטים ביותר בתוכנית הריאליטי המצליחה 'רוקדים עם כוכבים', שהצליחה להזכיר לנו כמה אנו אוהבים לצפות בריקודים מרשימים על הרחבה הזוהרת. לאחר הימים המורכבים של החזרות והריקודים שהלהיבו את השופטים, חוזר כהן למה שהוא הכי אוהב - שירה, וחובק את השיר החדש 'תרקוד תרקוד'. 

כהן שוחח עם איריס קול ב־103fm וסיכם במבט לאחור את השתתפותו בתוכנית: "זו חוויה חד פעמית ומרעננת, מעולם לא שמתי את עצמי בתחרות, מפחד וחרדה. החריד אותי לשים את הכישרון שלי מול חבורת אנשים. זה מלא הגבלות ומלא מלחמות עם עצמך, אבל זו הייתה חוויה נפשית מרהיבה". 

"בפרק הראשון הייתי גולם בצורה יוצאת מהכלל, לקחו לי 3 תוכניות להבין שהגעתי לתוכנית כדי לרקוד ולא כדי לשיר", שיתף בגילוי לב. "בזמן הזה הייתי מבוהל עם ראש ברצפה ומפחד ליפול. התמודדתי תוך כדי עם הרבה מאוד דברים, אבל בסוף הפתעתי את עצמי. מהריקוד השלישי כבר התחלתי להתחבר יותר לעצמי וליהנות על הבמה. החזרות היו סבל נוראי, רזיתי 13 קילו, ממש הכנה לחתונה. כל יום אתה קם עם כאב באיבר אחר בגוף, זה בלתי נמנע, כולם סדקו צלע ולכולם כאבו הברכיים". 

על שירו החדש, ששמו מתקשר כחוט השני לכיכובו על הרחבה, סיפר כהן: "השיר נכתב הרבה לפני שקיבלתי את ההצעה להשתתף בתוכנית, כנראה שליקום יש באמת דרכים משונות". 

האזינו לשיר החדש: 

עריכה: מיכל קדוש

12/04/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


רותם כהן
רותם כהן  |  צילום יח"צ: תומס וייס
Paris