אודי סגל וענת דוידוב

"קיבלתי טלפון שהילד נשרף, הוא במצב קשה"

עיסא נאג'ח אבו אלקיעאן בן ה־12 נפצע קשה בשריפה בחורה • אביו נג'אח: "יש לו כוויות בכמעט 90 אחוז מהגוף, כשבני יוצא מהבית אני לא מאמין שיחזור"


נער בן 12 נפגע אתמול (ש') באורח קשה בשריפה שהוצתה על ידי מספר חשודים בחנות טלפונים בחורה שבנגב. על פי הפרסומים, צוות מד"א שהוזעק למקום העניק לעיסא נאג'ח אבו אלקיעאן, הנפגע בתקרית, טיפול רפואי, ופינה אותו לבית החולים סורוקה בבאר שבע כשהוא סובל מכוויות בכל גופו.

נג'אח אבו אלקיען, אביו של הילד, שוחח עם גולו יוכפז וענת דוידוב והגיב לדברים: "מצבו מוגדר קשה מאוד. מקווים שהוא ייצא מזה ויהיה בריא. הילד הלך לחנות כדי לתקן את הפלאפון שלו, וקיבלתי טלפון שהוא נשרף בתוך החנות. אמרו לי להביא ותו לבית החולים, אז הבאתי אותו לבית החולים. ראיתי אותו, לילד יש כוויות כמעט ב־90 אחוז מהגוף. מי שאחראי על האירוע - אלו אנשים מוכרים, משפחה שהיה לה סכסוך והיום אחת באה להתנקם על השנייה. מישהו פשוט שפך חומר דליק והצית את המקום. אני לא מאמין שהם ידעו שיש ילד בחנות, אני יודע שלא הייתה להם כוונה לפגוע בו. אני מקווה שהוא יצא בזה שלם ובריא, הבעיה היא שאלו דברים שקורים כמעט כל יום במגזר הערבי. אני רוצה שימצאו פתרון לזה, אני רוצה שזה ייגמר עם הילד שלי - זו תופעה בכל המגזר הערבי, לא רק בשכונה אחת".

בהמשך, הוסיף: "עיסא ילד מחונן, הוא מהתלמידים המבריקים בכיתה, פשוט ילד חמוד ויפה. הוא פשוט ילד טוב. יש לי עוד ילדים, אבל לכל ילד יש אהבה מיוחדת. אני פונה לכל מי שיש לו פתרון, ומתכוון אולי למשטרה - צריך לתת עונש לכל מי שרוצה לעשות דבר כזה. היום הייתה קפיצת מדרגה. המקרה של הילד שלי, עם החומר הדליק, הוא ראשון מסוגו והוא יכול לפתוח דלת למי שרוצה לעשות דברים כאלה. לכן, צריך לתת עונשים מתאימים, שייגרמו לאנשים לחשוב האם בכלל לעשות דבר כזה. אני מגדיר את זה מערב פרוע - כשהילד שלי יוצא מהבית, אני לא מאמין שהוא יחזור".

עריכה: דוד זבולוני 

22/05/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


עיסא, בן ה־12 שנפצע בשריפה
עיסא, בן ה־12 שנפצע בשריפה  |  צילום: ללא קרדיט
Paris