דידי לוקאלי
עם דידי הררי

"איך נפלנו ככה על האף?"

השב"ס יממן ניתוח פלסטי למחבלת? • בפתח תוכניתו, התייחס דידי לידיעה וזעם: "נצטרך לממן אף שנשרף בניסיון להרוג שוטר ישראלי"


בפתח התוכנית, התייחס דידי לידיעה שנויה במחלוקת שפורסמה היום (ב'), וחשפה כי שירות בתי הסוהר הודיע שהוא בוחן את האפשרות לממן ניתוח לשחזור אף למחבלת אסראא ג'אבאס ממזרח ירושלים, שנפצעה בפיגוע שביצעה ב־2015.

"לפני כמה שנים, לדעתי שבע או פחות, יצאה לה בחורה פלסטינית מחבלת בדרכה לירושלים במטרה לעשות פיגוע. שוטר שחשד בה עצר את המכונית שלה בצד וניגש אליה", סיפר. "באותו רגע, ליד המחבלת היה בלון גז במונית. היא פתחה אותו והציתה את המכונית כדי להרוג את השוטר. השוטר נפצע מאוד וגם היא, היא נכוותה בידה ובפניה, וקיבלה 11 שנים בכלא. בהמשך, הגישה בקשה לניתוח פלסטי בכפות הידיים, בטענה שהיא לא יכולה לתפקד מהכוויות שקרו לה כתוצאה מניסיון הפיגוע שלה". 

בהמשך, הוסיף: "בהתחלה אמרו לה לא, ואז השב"ס אישר לה לעשות את הניתוחים. היא סיימה אותם, הגישה בקשה שבמסגרת אותו פיצוץ נפגע לה האף, ואז רצתה ניתוח פלסטי באף, לא משהו מציל חיים. השב"ס בהתחלה התנגד והיא הגישה ערעור לעליון. בסוף אושר לה הניתוח, כל הניתוחים ממומנים על ידי ישראל שמשלמים עליה מיסים אזרחי ישראל, שאותם ניסתה להרוג אותה מחבלת. היא הולכת לעשות ניתוח אף קוסמטי על חשבוננו, כשניסתה להרוג שוטר". 

בסיום, זעם דידי: "כל הניתוחים האלה ממומנים על ידי מי? מדינת ישראל. ומי מממן את המדינה? אנחנו, האזרחים שלמשלמים את המיסים. ומי ניסה להרוג את אזרחי ישראל? ובכן, המחבלת אסראא ג'אבאס. יפה, אז למעשה היא הולכת לעשות עכשיו ניתוח קוסמטי כדי לשחזר את האף שלה על חשבוננו. אף שנשרף בניסיון להרוג שוטר. נו, נפלנו על האף או לא נפלנו על אף? כן, נפלנו". 

עריכה: מיכל קדוש 

24/05/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


דידי הררי
דידי הררי  |  צילום: 103fm
Paris