ינון מגל ובן כספית

חברות התקליטים, היכונו

לרגל הטענה שהייתה הפסקת חשמל בחקירה של עד המדינה שלמה פילבר, ינון מגל הציע גרסה מחודשת לשיר 'פנס הרחוב (מישהו הפסיק את הזרם)' • האזינו


מישהו הפסיק את הזרם? בית המשפט דחה הבוקר (ג') את בקשת הפרקליטות לתקן את כתב האישום בתיק 4000, שבמסגרתו התקיימה לכאורה פגישת הנחייה בין ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו לעד המדינה בתיק שלמה פילבר. בפתח התוכנית, חגג ינון מגל את האירוע בדרכו הייחודית והציע לחברו בן כספית גרסה מחודשת לשיר 'פנס הרחוב'. לא תרצו לפספס זאת.

"התכנסנו היום להדלקת נרות משותפת לזכרו של תיק 4000", אמר מגל, והוסיף: "הסיכוי שנתניהו יורשע בסעיף השוחד בעצם לא קיים, בגלל שעורכי הדין שלו הוכיחו שלא יכולה להיות פגישת הנחייה, פגישה שעליה הושתת תיק 4000". ינון חתם בסיפוק: "קרס, נגמר. כל הצעקות והחרמות - כלאם פאדי".

ומה מילות השיר שהושמע בהשמעת בכורה בתוכנית? אם כן - "מישהו הפסיק, אוי מישהו הפסיק", פתח ינון בסערה, "בזמן שמומו ישב לה לה לה לה... יו יו יו יוי....", זימר.

בית ראשון (ואחרון): "מדינה קטנה במזרח התיכון, עם הפיכה שלטונית... העלילו על ראש ממשלה בשלטון", חרז, והוסיף בהחלטיות: "מישהו הפסיק אוי אוי וזה קורס, אויויויוי, הפסיק את הזרם". כל הזכויות שמורות.
 

31/05/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ינון מגל
ינון מגל  |  צילומים: 103fm (צילום מסך), Ingram Images
Paris