ינון מגל ובן כספית

"קבעתם גזר דין לפני הכרעת ביהמ"ש והפלתם ראש ממשלה"

ינון: "בית המשפט דחה את הבקשה לתקן את תיק 4000, מה שאומר שסעיף השוחד לא קיים" • בן: "שום דבר לא הוכח, אני מציע להמתין"


ינון מגל ובן כספית פתחו את התוכנית עם התייחסות להתפתחות תיק 4000 במסגרת משפט ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו, כאשר בית המשפט דחה הבוקר (ג') את בקשת הפרקליטות לתקן את כתב האישום.

"יהיה זכרו של תיק 4000 ברוך. אם אתם לא מעודכנים בחדשות, בית המשפט דחה את הבקשה לתקן את תיק 4000, מה שאומר שסעיף השוחד לא קיים. קרס, אין, נגמר, כל השוחד והחרמות כלאם פאדי", טען מגל בפתח דבריו. "שום דבר לא הוכח. בבית משפט מוכח רק מה ששופטים קובעים בסוף והשופטים רחוקים מאוד מהסוף. יש לנו 3 תיקים ו־3 סעיפי אישום, סעיף השוחד בתיק 4000 קיבל מכה, אך היא תהיה סופית רק בפסק הדין. אני מציע להמתין. בכלל לא צריך את פגישת ההנחיה בהרשעה בתיק שוחד. כל החלטה של בית המשפט אקבל, אכבד וארכין את ראשי. ככה צריך, עוד לא קיבלתי את ההתחייבות הזו מעמיתי המלומד. שופטים זה שופטים", השיב כספית.

לחגיגות של ינון באולפן, עוד אמר בן כי "אתה לא שומע מה שאומרים לך. אם התיק קרס, סבבה, אנו ממתינים יחד להכרעת בית המשפט ונקבל אותה". מגל לא נשאר חייב והחזיר: "מי שלא קיבל את הכרעת בית המשפט זה אתם, שקבעתם את גזר הדין לפני הכרעת בית המשפט וגרמתם לכך שהוא יילך הביתה במרמה והפרת אמונים שלכם, שעשיתם יד אחת הפרקליטות והיועמ"ש והתקשורת, אתם יחד הפלתם ראש ממשלה שהיום מתברר שזה היה שקר. בכחש, כלב כחש".

31/05/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ינון מגל
ינון מגל  |  צילום: 103fm
Paris