איריס קול

"פתאום אתה לבד, הבית קצת ריק"

הזמר סהר טויטו על שירו החדש 'כמו שאתה', על הפרידה המפתיעה שהותירה בו חלל • הודה: "בפעם הראשונה שבה פרטתי על גיטרה, הרגשתי בבית"


בעונה הקודמת של 'הכוכב הבא', הכרנו את הזמר סהר טויטו, לאחר שהרים את המסך עם 'כל יום כמו נס' שהימם את השופטים וקהל המאזינים. מאז, השאר היסטוריה, ובימים אלה חובק טויטו את הסינגל 'כמו שאתה', שכתב על מערכת היחסים הזוגית שלו שהסתיימה לפני שהרגיש.

בשיחתו עם איריס קול, שיתף בפרטים על תהליך העבודה על השיר: "הייתי בזוגיות של שנה שהגיעה לסיומה מבחינתי כסוג של הפתעה. עד שזה לא קורה לך אתה לא בדיוק מוכן לזה. פתאום אתה לבד, הבית קצת ריק. החלטתי שאני לא יכול להכריח אדם להיות איתי, אך הרגשתי שהלב שלי פשוט לא מסכים שזה יקרה". 

על הרגע בו התאהב במוזיקה, סיפר: "בפעם הראשונה שבה פרטתי על גיטרה, הרגשתי בבית. פרטתי בצורה מאוד חובבנית, והתחלתי לאט לאט ללמוד. הייתי בלהקת חיל האוויר, זו הייתה התקופה הכי מדהימה. כל אחד שמגיע לשם באמת מוזיקאי בחסד, למדתי פיתוח קול וכשהגעתי לשם הייתי מפוחד. עם הזמן השתלבתי". 

בהמשך, התייחס לתקופתו ב'הכוכב הבא', והדגיש: "זו הייתה חוויה מטורפת, ובסוף יש מנצח אחד. אני מרגיש שבאתי למקום הזה בשל, הקריירה עצמה היא מה שאתה בונה צעד אחר צעד. באהבה אמיתית והתמסרות, זה פחות יבוא". 

עריכה: מיכל קדוש 

19/06/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


סהר טויטו
סהר טויטו  |  צילום מסך מסך מתוך 'קשת 12'
Paris