איריס קול

"הרגשתי שאני צריך לצרוח את השיר"

דני רובס על הסינגל החדש, הכואב והחשוף למדי 'מסרב וכותב' • הודה: "אני תמיד מחפש את קרן האור בקצה" • על הלך הרוח במדינה: "מסתכל על זה באימה"


בימים אלה, חובק הזמר והיוצר המוכשר חובק בימים אלה את שירו החדש והחשוף 'מסרב וכותב', זאת לקראת האלבום 'מקומות' שייצא גם הוא בקרוב וההופעה המרגשת ב־22 ביולי לציון 40 שנה לאלבום הבכורה. 

"קשה לי לשפוט את עצמי", הודה, "אני קופץ בנג'י על כל שיר שאני עושה, אך השיר הזה מבטא תחושת כאב על הדברים שבדרך כלל לא מדברים עליהם בשירים. הרגשתי שאני צריך לצרוח את השיר הזה. לפעמים המילים נבלעות מתחת לצעקה". 

בהמשך, הוסיף: "כולנו חווים עצב, אני תמיד מחפש את קרן האור בקצה, גם בתוך הבארות הכי חשוכים שנופלים אליהן לפעמים. אנשים ששרים או עושים משהו כדי להוציא את הרגשות שלהם החוצה, פחות רעילים בפנים, יש לזה אפקט נורא חזק. זה מאפשר לך להיות יותר מאוזן". 

בסיום, התייחס רובס לשלל ההתרחשויות בארץ ובעולם בעת האחרונה, והודה: "בית המשפט העליון בארצות הברית עשה מעשה מחפיר, גם במדינה שלנו אנשים לא משוחחים ולא מדברים, אלא רק מנסים להתחפר כל אחד במחנה שלו. אני מסתכל על זה באימה, אני מגדל ילדים במדינה הזו". 

האזינו לשיר החדש: 

עריכה: מיכל קדוש

27/06/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


דני רובס
דני רובס  |  צילום: משה שי/פלאש90
Paris