רבקה מיכאלי

משהו חדש ממשיך

דני רובס הגיע להתארח באולפן של רבקה מיכאלי, לציון 40 שנה לאלבום הבכורה שלו 'מסגרות' • ונזכר במפגש שלו עם רבקה לפני כ-20 שנה: "הייתי במבוכה"


דני רובס חוגג 40 שנה לאלבומו הראשון 'מסגרות' עם מופע בזאפה אמפי שוני ב־22 ביולי, יום שישי, ב-19:30. לכבוד זאת, הוא הגיע להתארח באולפן של רבקה מיכאלי ב-103fm, וסיפר על אחד מהשירים שבאלבום, 'דבר לא קרה'. "זה שיר שאני נורא אוהב. זה בעקבות סיפור שאריק סיני סיפר לי על ניסיון חיזור עדין שלו אחרי מישהי שלא צלח לו לחלוטין", אמר רובס.

בהמשך נזכר במפגש שהיה לו עם רבקה מיכאלי, לפני כ־20 שנה. "הילדים שלי מסתובבים ביוטיוב והם גילו קטע שבו את מארחת אותי ב'סיבה למסיבה', לפני המון שנים. זו הייתה אחת הפעמים הראשונות שהגעתי לפריים טיים טלוויזיה והם הראו לי את עצמי אז ואני הייתי במבוכה נוראית כי קודם כל אני יראתי ממך יראה עצומה", הסביר. 

במהלך השיחה, סיפר גם על אחד מלהיטיו 'אל תכעסי עליי' שנמצא גם הוא באלבום 'מסגרות'. "זה שיר על ריב. בדרך כלל כותבים על אהבה ואובדן של אהבה, ועל מקומות שזוגות אוהבים רבים, כותבים פחות", אמר. 

רובס המשיך וסיפר: "זה שיר על ריב עם אישה שהייתה אשתי אז, שאני מאוד אוהב עדיין. יש בשיר קטע שאני מבקש ממנה לשמוע איך התינוק בועט בפנים, והתינוק הזה הוא בתי גל שחגגה 40 עכשיו והיא גרה בשבדיה עם הנכדים שלי".  

08/07/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


רבקה מיכאלי עם דני רובס באולפן 103fm
רבקה מיכאלי עם דני רובס באולפן 103fm  |  צילום: 103fm
Paris