ינון מגל ובן כספית

"בכיתי כמו תינוק כשביידן כרע ברך מול שתי הנשים"

בן התרגש מפגישתו של נשיא ארה"ב ביידן עם ניצולות שואה ב'יד ושם' • ינון הגיע למסקנה מעט אחרת: "אתם תצביעו לטוסטר ולא לנתניהו"


יום חמישי כבר כאן, וזו הזדמנות מצוינת של בן כספית וינון מגל לסכם את שבוע הוויכוחים ההדדיים, העימותים וחילופי המהלומות, עם עוד שעתיים גועשות של כל הטוב הזה. בפתח השיחה, התייחסו השניים למצעד היפים והנכונים של רשת הטוויטר. בן התקשה לפרגן לבן, שזכה במקום השני ברשימת המשפיעים: "אתה ונתניהו הרי הכי משפיעים בטוויטר, וזה הצליח לכם בבחירות". 

על ביקורו של נשיא ארה"ב ג'ו ביידן בישראל, אמר: "מבחינת מדינת ישראל, היו הרבה דברים מעניינים בביקור והיום תהיה הצהרה היסטורית. היו תמונות מדהימות אתמול בשדה התעופה, בכיתי כמו תינוק כשביידן כרע ברך מול שתי ניצולות השואה. למרות שהוא כמעט לא לחץ ידיים אתמול הוא חיבק ונישק אותן. הוא אוהב אותנו מהלב, אותי זה שבר וגם שימח. זה סוג של ניצחון".

"בינתיים הביקור הזה ממש אחלה", הדגיש. "מערכת היחסים בין ביידן ונתניהו היא של 40 שנה ובאמת יש הרבה אהבה ביניהם, זה לא סוד. אתה ממשיך עם הפייק שלך ועם שפיכת הדם, כל מה שמה שאמרת לא נברא". 

בתגובה, אמר ינון: "יש יחסים מאוד מתוחים בין לפיד לגנץ. יש יחסים מאוד מתוחים גם בין גנץ לכוכבי, כי כוכבי נפגע שהוא רוצה לזרז את המירוץ לרמטכ"לות. עומד על זה ומתעדכן בנושא מדי שבוע". באשר לסקר המנדטים של 'ערוץ 14' שעלה לכותרות, טען: "הסקר אומר שגוש נתניהו עם 61 מנדטים, ולליכוד יש 36 מנדטים. מה שאני לוקח מפה, הנתון הכי מתאים, הוא שהגוש האמוני הוא 61 מנדטים, תראו איזה הבדל בציבור היהודי במדינת ישראל בין אלו שרוצים אותו לבין אלו שלא. אתם תצביעו לטוסטר ולא נתניהו, וצריך לבדוק את זה בסקרים". 

עריכה: מיכל קדוש 

14/07/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


בן כספית
בן כספית  |  צילום: 103fm
Paris