103FM
103FM
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור

"זה היה רצח לשם רצח"

אדיר חבני, בן זוגה לשעבר של אולה קרבצ'נקו שנחשדה ברצח תאיר ראדה, המשיך בהאשמות: "היא חיכתה בשירותים במשך שעה כדי לשמוע מישהי שתיכנס לבד"


בחשיפת אתר 'וואלה' השבוע, פורסם כי בבדיקת די.אן.איי מיטוכונדריאלי לשיערה שאותרה בזירת הרצח של תאיר ראדה ז"ל, נמצא כי הממצאים עשויים להתאים לאדיר חבני. כזור, חבני כונה א"ח בעבר והוא בן זוגה לשעבר של אולה קרבצ'נקו שנחשדה כאשמה ברצח ותיקה נסגר מחוסר אשמה. במהלך ריאיונו עם גיא פלג ב'חדשות 12', האשים חבני את קרבצ'נקו ברצח, ואף הודה כי אנס את קרבנצ'נקו והתעלל בה פיזית בטענה שנוצרה ביניהם אי הבנה בחדר המיטות. בשיחה עם סיון כהן ב־103fm, ביקש אדיר חבני להציג את הצד שלו בסיפור.

"נחקרתי 11 ימים על תלונת האונס של אולה, ועל שיבוש הליכי חקירה, מעולם לא נחקרתי על רצח", הבהיר חבני בפתח השיחה. "באתי ונתתי עדות פתוחה על אולגה, ששם סיפרתי על רצח ועל כל מיני דברים אחרים בתוך מערכת היחסים שלנו. בקשר לתלונת האינוס שלה, יש פרט קטן שלי הוא קצת ברח מהראש ולכן אני מנצל כרגע את הבמה - היא פתחה את תלונת האונס וסגרה אותה יום אחרי אחרי שהיא כבר ידעה שאני מתכוון לפנות למשטרה. מי שפתח את התלונה מחדש זו היחידה בצפון שחקרה אותי ואותה".

עוד טען כי העימות שהתקיים ביניהם "הוא בלשון המעטה היה נורא מגוחך. רוב הזמן לא היה שוטר איתנו בחדר. למה מחבקים מישהי שהיא רוצחת? מערכת היחסים שלנו לאורך כל 9 וחצי השנים שהיינו יחד כללה בעיקר יחסי אישות על טהרת ה־BDSM. אותו מקרה ספציפי קרה ב־2007 כמה חודשים בסמיכות לרצח תאיר ראדה ז"ל, הוא היה פירוש לא נכון שלי של משחק מיני שהיינו נוהגים לשחק. התנצלות בפני אולגה קרתה מיידית לאחר האקט עצמו כשהבנתי שהיה לי פירוש לא נכון של האקט הזה. גם לאורך כל השנים, וגם במהלך כל החקירות משטרה וגם במהלך העימות שלנו, תמיד הבעתי חרטה על המקרה הזה".

על כך שבת זוגו לשעבר נוקתה מכל אשמה למרות עדותו, אמר: "היא הוגדרה כחוסר אשמה רק בתוך המהלך של המשפט החוזר ורק אחרי שטענו בפני השופטים שהנה אפילו הפרקליטות מאמינה שהיא הרוצחת כי לא סגרו את התיק".

"באותה מידה זו יכלה להיות כל אחת מהחברות של תאיר ז"ל"

בהמשך, דבק חבני בגרסתו כי אולה היא הרוצחת של תאיר ראדה: "חזרתי על זה לאורך שנים, לצערי הרב מאוד זאת הייתה יכולה להיות כל מישהי אחרת שנכנסה לשם לבד. זה משהו שאולי הרבה מהציבור פחות מודע אליו אבל זה היה רצח לשם רצח, אין פה קורבן שנבחר ספציפית, היא חיכתה בשירותים קרוב לשעה וחצי רק כדי לשמוע מישהי שנכנסת לבד. באותה מידה זאת יכלה להיות כל אחת מהחברות של תאיר ז"ל או מישהי שלא קשורה לזה".

"מעולם לא היו לנו שיחות לפני המקרה, כן היו לנו המון שיחות על העולם הפנימי של אולגה, שכולל הרבה מאוד דם, מעיים, דברים שבאו לידי ביטוי בתוך האומנות שלה. אני פירשתי את זה בתור מישהי שעברה חיים קשים, יש לה עולם פנימי מורכב והיא מביאה אותו לידי ביטוי באומנות. לא שיערתי לעצמי, או לא יכולתי לשער לעצמי, שזה ירקום עור וגידים ויגיע לכדי מעשה", הודה.

בתגובה לאמירותיו, תהתה כהן מדוע שיאמינו דווקא לו, אדם שלטענתו של בת זוגו לשעבר אנס אותה ורצח את נפשה. חבני השיב לדברים: "נדבר על עובדות ברשותך. ראשית, 6 ומשהו שנים לאחר אותו מקרה שהתפרש אצלי לא נכון ובסופו של דבר היה אינוס עדיין המשכנו לקיים מערכות יחסים שכאלו ובידי המשטרה יש הוכחות. בנוגע לאמינות האחרת שלי, אדם לא יכול להעיד על עצמו, לכן, וזו גם אחת הסיבות שאנחנו מדברים כרגע, יש את הראיות החיצוניות, השערות שנמצאו שמחזקות את העדות שלי עוד מ־2012".

"מוכן ברגע זה לחתום על צו איסור יציאה מהארץ ושאני מוכן להיחקר"

"הסיפור שבהחלט לא נגמר רק בתקווה שהוא כבר ייגמר. אני רוצה לומר רק עוד דבר אחד - גם פה אני חוזר ואומר שאני דורש לפתוח חקירה מלאה של כל הדבר הזה, שלי, שלה, של כל אדם שיכול להיות מעורב בסיפור הזה. אני מוכן עכשיו ברגע זה להגיע ולחתום על צו איסור יציאה מהארץ ושאני מוכן להיחקר", הכריז וסיכם.

עריכה: שני רומנו

21/07/2022
הישארו מעודכנים

סיון כהן
סיון כהן  |  צילום: 103fm