אודי סגל וענת דוידוב

"עשה דברים חמורים לאנשים שחקרו את אנשיו"

עמית סגל ('חדשות 12') הגיב לריאיון שערך עם סגן ראש מח"ש הפורש משה סעדה: "שי ניצן ומנדלבליט פשוט נעתרו לכל גחמה של אלשיך עד כדי ריסוק מח"ש"


עמית סגל ('חדשות 12') שוחח עם גולן יוכפז וגיא פלג ב־103fm על הריאיון שערך עם סגן ראש מח"ש משה סעדה. אתמול (ב') שודר החלק הראשון של הריאיון, ובו סעדה תקף בחריפות את מפכ"ל המשטרה לשעבר רוני אלשיך. 

סגל הסביר את דברי סעדה, ואמר: "בעוד אלשיך, כלפי חוץ, הסביר כמה חשוב להגן על המשטרה ואסור לתקוף אותה ומתאר את נתניהו ואנשי הליכוד כמי שמתנפלים על מערכת אכיפת החוק, הוא עושה דברים חמורים ביותר לאנשים שחוקרים את אנשיו".

בתגובה לטענותיו של סעדה, מסר פרקליט המדינה לשעבר שי ניצן: "סעדה עבד עם שי ניצן במשך שנים רבות ולא העלה במהלכן שום טענה אישית נגדו. לראשונה הועלו טענות אלה לאחר שסעדה התמודד על תפקיד מנהל מח"ש ולא נבחר לתפקיד זה. מאותה עת נלחם סעדה בעזרת השמצות מגוונות ושקריות בניצן. כל האשמותיו בנושא תיקי נתניהו ונושאים אחרים מצוצות מן האויר ונובעות משיקולים זרים ואישיים. כל הצעות הפרישה שהוצעו לו, נועדו לאפשר פרישה בכבוד, לאחר שלא השלים עם העובדה שלא נבחר למנהל מח"ש, וביקש לפרוש מהפרקליטות, ובשום אופן לא 'כדי שישתוק'. מדובר בשקר גס".

מטעמו של מפכ"ל המשטרה לשעבר רוני אלשיך נמסר: "הדברים שקריים, מופרכים ונטולי אחיזה במציאות עד כדי שאינם ראויים כלל להתייחסות רצינית. סעדה פורק את תסכוליו שוב ושוב על מפכ"ל מצטיין. אלשיך העביר ביקורת ערכית על גורמים נקודתיים במח"ש שכשלו, ועשה זאת בצינורות המקובלים לממונים על המחלקה".

26/07/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


רוני אלשיך
רוני אלשיך  |  צילום: פלאש90
Paris