חילופי אש בשכם

כוחות צה"ל והימ"מ מכתרים את ביתו של פעיל הג'יהאד איברהים אל־נבלוסי • טל לב רם ('מעריב', '103fm') הביא את הפרטים מהשטח


כחות צה"ל וימ"מ מכתרים במהלך השעות האחרונות את ביתו של ביתו של פעיל הג'יהאד איברהים אל־נבלוסי בשכם, לאחר קולות ירי שנשמעו במרכז העיר כחלק מניסיון מעצרו. הכתב והפרשן הצבאי ושדרן 103fm טל לב רם ('מעריב') הביא פרטים נוספים על המתרחש בשכם בשעות אלה. 

"מה שקורה בשטח זהו סיר לחץ", טען, "במעגל המאבטח נמצאים כוחות צה"ל שגם עליהם יש ירי של מחבלים, הפלסטינים מדווחים על חמישה נפגעים. בסופו של דבר זה גם יכול להסתיים בדחפור שהורס את הבית. כרגע אנו יודעים מהדיווחים הפלסטיניים על חמישה פצועים, אין דיווחים על הרוג פלסטיני". 

בהמשך, הוסיף: "שכם וג'נין הם שני המוקדים של צה"ל גם אחרי המבצע, הם שני המקומות שהיו הבוערים ביותר לאחרונה. לא רק הג'יהאד האסלאמי, יש גם תופעות נוספות וגם חוסר שליטה של הרשות הפסלטינית שם. רוב פעולות המורכבות קורות בג'נין וגם בשכם".

על פעיל הפת"ח, אמר לב רם "איברהים אל־נבלוסי הוא לא מחבל בכיר מאוד, אך נחשב לכזה שיש לו את המעמד, הוא גם מפקד על חלק מהמחבלים. ניסו ללכוד אותו שלוש פעמים. ככל שאתה נמלט יותר מכוחות צה"ל, אתה עולה בהערכה כלפיך. הפעם כנראה שהוא בבית וכנראה שהוא יורה על הכוחות". 

עריכה: מיכל קדוש 

09/08/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


טל לב רם
טל לב רם  |  צילום: 103fm
Paris