זהבי עצבני
עם נתן זהבי

"בני אמר לי 'הייתי בטוח שאמות היום'"

ניראל לובטון, אביו של תומר, נער עם צרכים מיוחדים שהותקף באכזריות: "נפשית הוא ברגרסיה" • זהבי זעם: "ציפיתי ששרים יגנו את הסיפור, שום דבר"


כמדי יום חמישי בשעה 12:00 בדיוק, שב נתן זהבי, עצבני מתמיד, אל אולפן השידור, ושוחח עם מאזיניו הנאמנים על כל הנושאים שעל סדר היום. בפתח התוכנית, התייחס זהבי למקרה מזעזע של תקיפת נער עם צרכים מיוחדים בפתח תקווה. "אעלה לשידור אזרח, ניראל לובטון", סיפר. "לפני שבועיים פתחתי את התוכנית עם סיפור שבו תומר, נער עם צרכים מיוחדים, האזין למוזיקה באמצעות הטלפון. הגיעה חבורת בריונים התעללו בו בצורה קשה, סטייל לינץ', ובמקביל שתי חברות שלהן צילמו את האירוע בסבבה שלהן".

"הייתי מזועזע", תיאר. "ציפיתי שאשמע תגובות של שרים שיגנו את הסיפור, שיתקפו בצורה הכי חריפה את החברה הישראלית ההולכת ומידרדרת. לא דובים, לא יער ולא גינוי, שום דבר. אתם אפסים. אלו עצבים אמיתיים, ראיתי את הסיפור הזה.". 

ניראל, אביו של תומר, סיפר על התקרית המצערת. "מבחינה גופנית תומר במצב יותר טוב, אך מבחינה נפשית - רגרסיה. כל הנערים מהשכונה. הם כנראה קלטו שקצת קשה לו ושיעמם להם. הכי כאב לי שזה קרה ביום שישי במרכז העיר". בני אמר לי 'הייתי בטוח שאמות היום'. פחדו שיש לו זעזוע מוח, כל הראש שלו היה נפוח".

על קמפיין הגיוס עבור תומר למימון הוצאותיו המשפטיות, סיפר: "הילד עצמו פתח את קמפיין הגיוס, הוא ראה את המצב שלי". 

לתרומות, גלשו לאתר 'beactive'

עריכה: מיכל קדוש 

01/09/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


נתן זהבי
נתן זהבי  |  צילום: 103fm
Paris