ינון מגל ובן כספית

מפגין קריים מיניסטר: "מישהו זרק לכיווני בלטה, זו התוצאה של השיסוי"

חיים טריווקס שנרגם באבנים בעת שהשתתף בהפגנה על גשר בנס ציונה: "החלו קללות, שמו מוזיקת הלל לביבי ועשו תנועות מגונות"


מפגינים מתנועת קריים מיניסטר הותקפו אתמול (ש') במהלך הפגנה שערכו על גשר בנס ציונה, והמשטרה פתחה בחקירת המקרה. חיים טריווקס (קריים מיניסטר) שהותקף, שוחח על כך עם ינון מגל ובן כספית ב־103fm.

"הגעתי לגשר בסביבות 18:20 לחזק את החבר'ה. התחלתי בסרטון, ואיך שסיימתי, עברו שני רכבים. בהתחלה היה אחד שקרא 'רק ביבי' והשני - מבוגר עם ילדה בת 10 ועוד שניים שכנראה הם בנים שלו - עצר", סיפר טריווקס.

עוד אמר: "התחילו קריאות וקללות כלפינו, שמו מוזיקת הלל לביבי ו'רק ביבי' וקללות ותנועות מגונות. באיזשהו שלב, אחד מהם יצא וזרק אבנים לעברנו, בלי שום התגרות ובלי שום כלום".

לדבריו, לאחר מכן, "הם חזרו עוד פעם, עשו פרסה במקום שאסור ועצרו באותו מקום. בשלב הראשון הם ראו שאנחנו לא בורחים, אז הם עלו למעלה, התקרבו אלינו בתנועה מאיימת ואני וכמה חברים עמדנו כדי למנוע מהם להתקרב".

טריווקס המשיך ואמר: "הם זרקו עליי אבן, אני בלמתי כדי לא להיפגע. לאחר מכן, התקרבנו להרחיק אותם, אז הם התחילו עם מהלומות ידיים מטווח קרוב. כאשר הם ראו את הנחישות שלנו, אז אחד פשוט זרק בלטה לכיוון שלי ופגע מעל העין, בגבה. התחלתי להחזיר חזרה ולהגן על עצמי כמיטב יכולתי. זו התוצאה של השיסוי הזה שפועל נגדנו".

עריכה: אמיתי דואק

04/09/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ינון מגל ובן כספית
ינון מגל ובן כספית  |  צילום: 103fm
Paris