איריס קול

גל גדות, מאחורייך

שירה האס מצטרפת ליקום הקולנועי של מארוול, והופכת לסברה, גיבורת העל שכולנו הולכים להכיר • ניב גילינסקי ('מעריב') על הדמות המרתקת


לאחר שגל גדות הפכה לוונדרוומן ברחבי העולם, השבוע התבשרנו כי גם שירה האס, השחקנית שהתפרסמה בעיקר לאחר כיכובה בסדרה 'המורדת' ואף הייתה מועמדת לפרס גלובוס הזהב, תיקח חלק בעולם גיבורי העל כסברה, זאת בסרט החדש 'קפטן אמריקה: סדר עולמי חדש'.

ניב גילינסקי ('מעריב') סיפר עוד על הבשורה המשמחת: "זו הדמות הראשונה שהיא ישראלית, והחליטו שלוקחים שחקנית ישראל מוכשרת מאוד. לא סתם הודיעו ששירה האס תגלם את סברה, לפני שסיפרו הרבה פרטים על הסרט. הסרט יכול לעמוד בפני עצמו, כי בסופו של דבר הוא פותח סדרה חדשה של סרטים".

בהמשך, הוסיף: "מארוול באים פה באמירה פוליטית מאוד חריפה, שאמריקה היא לא רק של הלבנים. הדמות של סברה תהיה פוליטית, גם בקומיקס היא נאלצה לשתף פעולה עם גיבורי על ממוצא ערבי. אולי זה הסדר העולמי החדש, כשם הסרט". 

באשר לדמות המסתורית של סברה, סוכנת מוסד ישראלית, שיתף גילינסקי: "אנחנו מדברים על תחילת שנות השמונים, למעשה ההופעה הראשונה של סברה במקור הייתה בעלילה של 'הענק הירוק'. במהלך עלילת הקומיקס, הענק מגיע לישראל, וסברה, סוכנת המוסד, חושבת שהוא רוצה להשמיד את ישראל. בסופו של דבר הם מתחברים. קומיקס תמיד היה דבר פוליטי, תמיד מכניסים את זה". 

עריכה: מיכל קדוש 

12/09/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


שירה האס
שירה האס  |  צילום: פלאש90
Paris