איריס קול

כולם מסתכלים עליו

הזמר עדן מאירי על שירו החדש וההתפתחות האישית שלו בעולם המוזיקה: "אני עושה את הדרך הבטוחה והאיטית, צעד צעד, ולא ממהר לשום מקום"


מאז שפרץ לחיינו הזמר המוכשר עדן מאירי בתוכנית המוזיקה 'הכוכב הבא', הוא הספיק להוציא מספר להיטים, ומסתמן כי גם שירו החדש הולך באותה הדרך. יחד עם צמד המפיקים דולי ופן חבק מאירי את 'כולם מסתכלים עליי', שגרף עד כה מחמאות רבות. איריס קול שוחחה עמו ב־103fm ואילו הזמר שיתף על משמעות השיר. 

"מי מסתכל עליך?", שאלה איריס קול בפתח השיחה, ואילו מאירי השיב בחיוך: "לא יודע, זה את אמרת לא אני אמרתי". עוד הבהיר על השיר כי "כל אחד יכול לקחת את זה לאיזה כיוון שהוא רוצה, העיקר שישמעו את השיר. אני רוצה שהוא יעשה להם כייף וירגש אותם מוזיקלית, מעבר לזה שכל אחד ייקח את זה לאיזה כיוון שבא לו".

על תהליך בחירת השיר, סיפר: "עם הדרך אתה כבר לומד את הקהל, מבין פחות או יותר למה הוא מחכה, מה פחות צריך לצאת בתקופה כזו או אחרת. אני ישר חושב על החגים אני אומר כל המשפחה ביחד, שמחה גדולה. שמחה גדולה? בוא ניתן להם. זה שיש זמרים עכשיו שמוציאים בלדות זה לא סותר, כל אמן יכול לעשות בעצם בנקודה שהוא נמצא בה. 'בחלומות שלנו', האווירה שלו היא יוונית כזו, יחסית שקט, והוא יצא בקיץ שבקיץ בדרך כלל האמנים מכוונים לכיוון הקצבי, המסיבות. אני לא חושב שיש לזה חוקים כל כך - כל אמן עושה מה שמרגיש לו".

"כבר פגשתי את כל סוגי הקהל"

בהמשך השיחה, שיתף על הופעותיו: "אנחנו מופיעים באירועים פרטיים, עוד לא פתחתי הופעה משלי. אני עושה את הדרך הבטוחה והאיטית, עושה צעד צעד, אני לא ממהר לשום מקום. אני מקווה להישאר פה עוד הרבה שנים".

לאור אמירותיו, הביאה איריס קול את סיפור הכלה המדוברת מהחתונה בה הופיעה עומר אדם והאם כאשר הוא מופיע באירועים, ותהתה האם הוא מרגיש כי לבעל האירוע קיימת בעלות עליו. מאירי הודה: "כן אבל אני לא שופט אף אחד. הופעתי בהופעות בצבא, כבר פגשתי הכול, את כל סוגי הקהל, פרצו לי אנשים לבמה, עשו לי טקס הענקת כומתה באמצע שאני שר. אני ראיתי הכול, אז אם כלה קצת משתגעת ביום חתונתה, קצת יתר על המידה, זה לא נראה לי שונה. ראיתי דברים הרבה יותר גרועים".

"אמן כמוני, ואני מאמין שגם אמן כמו עומר אדם, כן זה מבאס. על עומר יש קלאס, הרבה קלאס יש על האמן הזה, ובעיניי לאמן כזה לא מגיע שיתנהגו ככה", הדגיש. 

עריכה: שני רומנו

14/09/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


איריס קול
איריס קול  |  צילום: 103fm
Paris