אראל סג"ל

בן זוגה של טל גלבוע: "אתם חושבים שאתם ברוסיה של הק.ג.ב"

פעילת הליכוד נעצרה לאחר שהתעמתה עם פעילי יש עתיד • בן זוגה רועי שפרניק על שאירע במקום: "הולכת להיות פה מלחמה על המדינה, לא נוותר"


במהלך השעה האחרונה פורסם כי פעילת הליכוד טל גלבוע, נעצרה בחשד לתקיפת פעילי עתיד לאחר שהתייצבה באזור בו תלו שלטים. בהמשך, ירקה עליהם על פי המתואר בתקרית, ואף סירבה להיות מעוכבת לחקירה במשטרה.

רועי שפרניק, בן זוגה, הגיב לדברים: "זה היה ממש לפני 20 דקות, המעצר הברוטלי הזה. אנחנו עובדים מסביב לשעון קשה מסביב לשעון כדי שאנשים כמו חיים לוינסון לא ינהלו לנו את המדינה ותהיה פה משטרת דגלים שחורים. עם ישראל יוצא לגשרים, פעילי יש עתיד חושבים שהמדינה זה הבית שלהם, פעילות יש עתיד ירקו לטל בפנים היום". 

בהמשך, הוסיף: "אתם חושבים שאתם ברוסיה של הק.ג.ב שאתם תופרים תיקים לכל אחד, הולכת להיות פה מלחמה על המדינה. אנחנו לא נוותר". 

ממשטרת ישראל נמסר: המשטרה עצרה לפני זמן קצר תושבת כפר סבא בחשד שירקה לעבר פעילי פוליטיים וסירבה לעיכוב שוטרי תחנת המשטרה בכפר סבא פתחו בסריקות עם קבלת דיווח בגין דיווח על תקיפת פעילים פוליטיים בעיר. מהחשד עלה כי תושבת העיר בת 44 הגיעה למקום בו תלו פעילים פוליטיים שלטים, תקפה אותם וירקה עליהם. שוטרים שהגיעו למקום ביקשו לעכב אותה לחקירה בתחנת המשטרה ומשסירבה, נאלצו השוטרים לעצור אותה לחקירה.

23/10/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


אראל סג"ל
אראל סג"ל  |  צילום: 103fm
Paris