ינון הוא הדיג'יי

מגל חזר לימיו כמגיש מוזיקה, והלהיב את הקהל עם רמיקס שמצא לנאום רה"מ לשעבר בנט • בן בישר: "מוכן לארגן לך משרה כדיג'יי מוביל, רק תניח לנו"


את שעת התוכנית השנייה, פתחו בן כספית וינון מגל כשינון בילה בעמדת הדיג'יי, זאת במהלך שהשמיע את הרמיקס החדש שעשו מנאומו של ראש הממשלה לשעבר נפתלי בנט. "אתה לא דיג'יי, זאת אמורה להיות תוכנית פוליטית עם עוד מגיש", דאג חברו להוריד את ההתלהבות. 

בהמשך, הדגיש: "אני מוכן לארגן לך משרה כדיג'יי מוביל, תתחיל קריירה, רק תניח לנו. אחרי כמה כוסיות, המוזיקה הזו היא דבר מטריף". ינון בתגובה שיתף: "יש לי חלום להיות דיג'יי, איזה כיף זה. לא בא לך להיות דיג'יי כזה? ילדיי אמרו שזה הרבה יותר כסף".  

באשר למצב הביטחוני והמבצע הלילה בשכם, אמר: "עלה להם קצת לראש לפלסטינים בזמן האחרון,  הם קצת התלהבו יותר מדי. הם צריכים כאפה בשביל להתאפס. תודה בנט, יצרת ממשלה שלא מתכננת שום דבר ביהודה ושומרון כי אנחנו גם ככה מתכוונים להחזיר אותה". 

"ינון, בכל פעם שאנחנו מתנשאים על האויבים שלנו זה נגמר בבכי", השיב כספית. "הפלסטינים לא כאלה פראיירים, כשהם רוצים הם יכולים לגרום לנו להרבה מאוד צרות. יש שינוי מדיניות ביהודה ושומרון וחזרה לסיכולים ממוקדים. ביקשת מבצע, אתה מקבל מבצע. טובי בחורינו, הילדים שלנו, עושים עבודה מסוכנת. לא קל להיכנס לקסבה של שכם ולא קל לעשות את זה כל לילה. מי שמזלזל בזה ומי שמנסה להפוך גם את מערכת הביטחון לשחקנית פוליטית, פשוט חבלן. הכל בסדר ביהודה ושומרון". 

עריכה: מיכל קדוש

25/10/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ינון מגל
ינון מגל  |  צילום: 103fm
Paris