ינון מגל ובן כספית

שלום ביבי, מדבר ינון

מגיש התוכנית קרא לרה"מ לשעבר וראש האופוזיציה לבוא ולהתראיין באופן ספונטני • משלא פקד את האולפן, בן הביע את אכזבתו: "הוא לא גבר"


בפתח שעת התוכנית השנייה, שוחחו בן כספית וינון מגל על אמירתו מעוררת המחלוקת של חבר הכנסת מסיעת חד"ש עופר כסיף. ינון בישר: "עופר כסיף אמר שפגיעה בחיילים אינה טרור, והיום הוא אומר שפגיעה במתנחלים היא לא טרור. אני שואל מה השלב הבא? לאן מתקדם האירוע הזה? עופר, מה טרור בעיניך?". 

"כסיף לא יישב בשום קואליציה", הבהיר כספית. "למרות שכמעט הקמתם קואליציה שנתמכת על ידי מנסור עבאס". על דבריה של עיתונאית 'חדשות 12' רינה מצליח על ראש הממשלה יאיר לפיד, שלדבריה אינה מאמינה לאמירותיו מאחר ו"הקים מפלגה בזמן שהגיש את 'אולפן שישי'", אמר: "זה דבר שעושים כולם, האחרון והמוכר מביניהם היה בועז ביסמוט. הוא ישב באולפן ובנה לעצמו קמפיין. גם משה סעדה החל את הקריירה הפוליטית שלו בקמפיין בטלוויזיה". 

לאחר מכן, סיפר ינון כי יו"ר מרצ זהבה גלאון הודיעה כי לא תיתן לכתב 'ערוץ 14' להיכנס למטה מרצ: "איך כל אלה שחפרו לנו על זכויות הפרט, אלו שפשוט בלבלו לנו את המוח מתגלים כסותמי הפיות הכי גדולים. איך זה יכול להיות? זהבה, אני מודיע לך ש'ערוץ 14' יהיה במטה הבחירות של מרצ, זו מדינה חופשית". בתגובה השיב כספית: "לא הייתי מונע מהם לבוא". 

מה הוביל את ינון לקרוא לנתניהו בקריאה מרגשת למדי להתראיין בתוכניתם המשותפת?

31/10/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ינון מגל
ינון מגל  |  צילום: 103fm
Paris